Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodtam,...

Mit jelent, ha azt álmodtam, hogy felkeresek egy pszichológust?

Figyelt kérdés
Álmomban a sulinkba elmentem egy számomra a való életben nem ismert nőhöz, aki a pszichológus volt, és néhány alkalomra kértem, hogy beszéljünk és nézze meg van-e valami bajom, vagy meg tudom oldani-e egyedül.Úgy éreztem viszont semmibe vesz, mert hamar elment valahova, aztán nem rám figyelve rá bólintott a következő alkalomra. Ha jobban belegondolok nem ez az első ilyen álmom pár hónapja is álmodtam hasonlót, csak ott tényleg az a iskola pszichológus volt az álmomba meg a szociális segítő, amikor megláttak sírni velük mentem beszélni, én akartam, de aztán ott hagytak a szobába és nem foglalkoztak velem.

2023. jún. 20. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Az álmok lényegében azért történnek, hogy az agyad előre gyakorolhasson elképzelhetően bekövetkező szituációkra.


Én azt szűröm le ennyiből, hogy szeretnél bizonyos problémákat megosztani másokkal, hátha tudnak segíteni. De félsz, hogy nem törődnek majd veled.

2023. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!