Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha felkeresek egy pszichiátert...

Ha felkeresek egy pszichiátert azzal, hogy állítsa be a gyógyszeremet, dönthet úgy hogy inkább pszichológushoz küld?

Figyelt kérdés
Nem akarok pszichológushoz járni, számtalanszor voltam már, hatástalan. Nincs feldolgozandó dolog az életemben. Állítsák be a gyógyszeremet és hagyjanak békén. Nem fogok további éveket tölteni azzal, hogy nem létező traumákat keresek. Váltsak orvost?
2020. ápr. 2. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Dönthet bizony
2020. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na de az alapján, hogy 5 éve járok értelmetlenül? El kéne már ezt engedni.
2020. ápr. 2. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Vagy inkább össze kellene magadat szedni
2020. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mégis miben?
2020. ápr. 2. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Kedves kérdező általában úgy szokott kinézni a dolog, hogy a gyógyszer is kell és a pszichoterápia is.
2020. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván abban, ami miatt gyógyszert akarsz szedni, nem egyértelmű?
2020. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ahogy a kérdésben is leírtam nincs miben. Nincs trauma az életemben, durva dühkitörésekkel és hangulatingadozással küzdök minden ok nélkül. Nem tudom befolyásolni és nincs pszichológus által elérhető terápia ami befolyásolná. Ennek ellenére évek óta ez van rámerőltetve, és mivel nincs eredmény csak egyre elkeseredettebb, dühösebb vagyok és mindent egyre kilátástalanabbnak érzek. Hiába jelzem, hogy egyre rosszabbul vagyok nem változtatnak semmin.
2020. ápr. 2. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!