Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a surgossegin javasoltak...

Ha a surgossegin javasoltak pszichologus felkereseset, akkor azt a tb allja vagy mindenkepp magan uton kell megoldani?

Figyelt kérdés

Velhetoen stressz miatt problema volt a szivemmel, de meg nem jutottam el a haziorvosomhoz.


Illetve nyugtatot javasoltak ha megint olyan tuneteket tapasztalnek.


Eddig probaltam magam megoldani fejben, de ma fojtogato erzesem volt egesz nap. Talan megsem fog menni egyedul


2021. aug. 22. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichiáternél tudnak beutalót adni pszichológushoz ingyen.
2021. aug. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi volt a baj ?
2021. aug. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es koszi!


2-es: szapora szivveres, izzadas, hideg razas, reszketes - olyan volt mintha valamin nagyon izgultam volna

2021. aug. 22. 08:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A területileg illetékes pszichiátriai gondozóba kell időpontot kérned. Ott egy pszichiáter elbeszélget veled és eldönti, hogy szükséged van-e gyógyszerre és/vagy pszichológusra. Amennyiben igen, akkor beutal pszichológushoz. Arra készülj fel, hogy a várólista hosszú, az alkalmak rövidebbek és nem biztos, hogy egy jó pszichológust fogsz ki. Rengeteg az ellátásra szoruló beteg, ezért nem jut mindenkire annyi idő és figyelem, mint amennyire szükség lenne.
2021. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!