Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már olyan hogy az volt...

Volt már olyan hogy az volt az érzésed, hogy az előző életed ről álmodtál?

Figyelt kérdés

Ha igen mi volt az, hány éves vagy, milyen nemű?

Szívesen meghallgatom privatban is, nekem is volt ilyen álmom privatban szívesen megirom



2023. jún. 20. 16:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
85%

oooh nekem rengeteg ilyen álmom volt

26 éves nő vagyok.

Az előző életemben 28 évesen meghaltam a második VH-ban. Nagyon helyes férfi voltam, szőke haj, kék szem, izmos test. A németek oldalán harcoltam és egy téli napin próbáltam fedezékbe menni de sajnos idő előtt hason lőttek. A társam várt rám, kiabált nekem, én lefagytam és csak a hasamat néztem és szorítottam. Végül összeestem és meghaltam a hóban. Rengeteg egy éjszakásom volt, pasikkal és nőkkel is.

2023. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Háború volt és menekültünk, mert jöttek a katonák. Rettenetes volt.
2023. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen.

Volt egy időszak, amikor néha olyan álmok jöttek, amiről úgy érzem, egy egy másik élet emléke lehetett. Mélységes nosztalgiát éreztem egy a valóságban sosem látott épület iránt, ahol egykor élhettem és nagy kíváncsiságot az akkori helységek, akkori személyiségem iránt. Mikor ezekből az álmokból ébredtem, mindig az volt az érzésem, hogy összeállt a kép...Már tudom, miért élek meg ebben az életben bizonyos dolgokat és így könnyebb elfogadni is. Illetve van rá magyarázat.

2023. jún. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, egyébként nem hiszem, hogy előző életbeli álmok ezek nekem, mert jelen eseményeket ugyanúgy megálmodtam már a világ túlsó feléről, amit aztán a hírekben hallottam vissza. Inkább a kollektív tudatban, emlékezetben, tudattalanban hiszek.
2023. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Nekem az volt az élményem félálomban, hogy egy csoportképet nézek, és magamat keresem rajta, és egy tizenegynéhány éves kisfiún akadt meg a szemem, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy “ja ott vagyok”.


(Amúgy 26 éves nő vagyok)


Nem tudom hogy az olyan álmok előző életbeli emlékek-e, amikor te nem te vagy, egész más a hely, a családi viszonyok stb. és megálmodsz egy jelenetet.

2023. júl. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Nemcsak volt.

Körülbelül éjjel 2-kor felébredtem(pár évvel ezelőtt) láttam az akkor kb 1200 as végi énemet és evvel együtt a mostNIit is.de mielőt lepontoznak ezek a tetvek,leírom mit.


Spanyolországba születtem az "álmomban",a mostani valóságban 3 szor voltam ott,laktam egy családnál,mikor elmentem,mintha a szívemet tépték volna ki,de a mostani Spanyolország nem az akkori.

De nem írom le, választ szeretnék valami visszajelzést,ha komoly a téma,miért írjam le.

2023. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Jaj de jó 1-es az első nagyon helyes férfi volt, szőke haj izmos test,kék szem, a mostani 50-60-as generáció álma jaj de gyerekesen jó, úgy ennyire határolom a válaszadó igazi életkorát is, szerintem te majd 70-es nyommer,ezt az oldalt hanyagold.
2023. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, több is. Világháborús álmom nekem is volt több is, pl. épp lelőnek egy padláson, mert megtaláltak, és gondolok is rá, hogy na akkor ennyi, itt és így végzem hát. Ami viszont a legérdekesebb volt: Afrikában voltam, fekete csecsemő, és egy hatalmas susnyásba kitettek egyedül, a törzs meg elment nélkülem. Az anyám a mostani anyám volt, de persze ő is fekete. Én meg fekszem a hatalmas dzsindzsába tehetetlenül, és hiába sírok és ordítok, mindenki megy tovább, anyám is. Tudom, hogy nem jön vissza értem senki. Fura, mert van valami kötődésem Afrikához, másik álmom is volt már azzal, hogy oda akarok menni, meg valahogy az alapélményem is az volt, hogy basszus, ezt már ismerem, ez már megtörtént.
2023. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Nekem igazából szinte sosem volt, világháborús álmom vagy hasonló. Viszont álmodtam már párszor, hogy van egy személy akit nagyon szeretek, mármint, hogy kicsit érthetőbb legyen én soha életemben még csak látásból sem ismertem ezeket az embereket a való életben. Csupán álmomban láttam őket és ha velük álmodtam csak azt éreztem, hogy nagyon szeretem őket és,hogy valamiféle nagyon szoros kötelék van köztünk. Sosem tudtam ki(k) voltak azok az emberek csak az érzésre emlékszem, de olyan volt mintha valahonnan ismertük volna egymást. Persze lehet, hogy nem volt semmi jelentése valójában, de nekem valamiért nagyon megmaradtak ezek az álmok.
2023. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ilyen személyekrőlén is szoktam álmodni.

2023. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!