Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az almom? azt...

Mit jelent az almom? azt almodtam kulon koltozok otthonrol

Figyelt kérdés
almom ban eggy vonaton voltam az ujj lakasom fele ami ment el aludtam a vonaton az utolso megallon ebredtem fel ott le szalltam vartam orakat a megalloban a vonatra h visza mennyek de ne jott aztan el indultam en magam visza fele eggy el hagzatott nak kinezo falubavoltam romos fa hazak voltak a faluban az ablakok bevolt torve volt ojan fa hazak malydnem ossze voltak dolve de a fura az volt h a faluba nem voltak eggyetlen felnott sem csak gyerekekkesobb talaltam eggy jatszo teret ott is volt nehany gyerek a jatszo teren fel akartam hivni a szuleimet de nem volt terero se internet nagyon meg ilyedtem oda jott hozzam eggy kis lany vmit mondott de nem ertettem belole semmit ahogy a tobbi gyereket se akik eggymashoz beszeltek vmi mas nyelven beszel,tek ( itt nem emlekszek mi tortent) az almom tavabbi reszeben annyi tortent amire emlekszek a kis lany aki oda jott hozzam a jatszo teren segiteni akart nekem haza jutni el indultam vmerre a kis lany is jott velem setaltunk ertunk ojan hejre ahol elhagyatott romos panelhazak vannak a kis lany azt akarta be koltozzek az eggyik panel lakasaba amikor be koltoztem utana fel ebredtem
2023. jún. 24. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen alom, tengerimalac vagy milyen állatra gondolsz?
2023. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán ez az aggodalom, félelem kivetülése lehet a független, szülők nélküli élettől. Esetleg fogsz költözni mostanában? Gyerekkoromban én sokat álmodtam, hogy elutazok és nem mehetek vissza, vagy anyám utazik el, és nem tudok utánamenni. Van egy ilyen normális félelem, kötődés, ami miatt nehéz otthonról elszakadni.

Továbbá, ha rájössz, ha nem mi az álom oka, jelentése, nem kell vele igazán foglalkozni, teljesen természetes működéssel függ össze. Nem baj, ha ilyesmit érzel.

Csak egy plusz info: az álmokban általában nem emlékszünk teljes mondatokra, max szavakra, amiket mondtak nekünk. Sőt legtöbbször halandzsákra emlékszem én is az álmaimból, pedig nem más nyelveken beszélnek a szereplők. Ez furcsa, de nem tudom mi lehet az oka.

2023. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!