Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyet?

Miért álmodtam ilyet?

Figyelt kérdés

Álmomban felmondtam a munkahelyemen. Elkezdődött a felmondási folyamat. Írtam a alá papírokat. Főnökök beszéltek velem és elmondták ugye tudom hogy ezután már soha nem jöhetek ide vissza dolgozni máskor sem, ha utána vissza akarok jönni. Nagyon megijedtem hogy most mi lesz velem. Nincs munkahelyem és ide nem jöhetek vissza. Miesz velem ha munkanélkülieszek és nem fogok munkahelyet találni.

Nem tudom miért volt ez. Volt 2 munkahelyem ahol nekem mondtak fel. Lehet ezért?

Nem szeretek itt dolgozni ahol most vagyok, de nem merek felmondani sem, és attól is félek ha nekem mondanak fel.


2023. júl. 8. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért, mert nem szereted a munkahelyed és álmodban dolgozod fel az ezzel kapcsolatos szorongást.


Gondolkodj, hogyan tudnál jobb munkahelyet talàlni hosszú távra, pl továbbképzés, akár költözés bevállalása. Ha van terved a jövőre, nem fog annyira nyomasztani.

2023. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress másik munkát, ha lesz, akkor mondj fel
2023. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!