Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Erotikus álom az unokanővéremmel?

Erotikus álom az unokanővéremmel?

Figyelt kérdés
Álmomban meztelenül láttam magam előtt unokanővéremet akinek megfogtam a melleit, nem ellenkezett hanem bejött neki. Megbeszéltük, hogy szexelni fogunk és így ért véget az álom. Mit jelenthet?

2023. júl. 13. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Azt hogy marha kanos vagy
2023. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Arról álmodsz leginkább ami napközben veled történt, vagy amire épp gondolsz lefekvéskor. Persze nem ugyan úgy, sztorikba keverve. Szóval azt jelenti hogy vagy megraktad aznap az unokanővéredet vagy nagyon meg akarod és ez jár a fejedben mindig.
2023. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Hány éves vagy? Hány éves a csaj?
2023. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
12%
Azt jelenti, hogy leszbikus vagy.
2023. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed hogy nő
2023. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
34%

Honnan veszed, hogy férfi?

Kérdőjel (intelligencia).

2023. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Ideje valakivel ágybabújnod lassan, ennyit jelent kb, a tested jelzi, hogy kéne neki egy kis, szóval érted.
2023. júl. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Azt mondják, hogy esetleg valami hiányzik a kapcsolatotokból, szeretnél többet látni vagy beszélgetni vele. Vagy p3dig nagyon közeli a kapcsolatotok. Semmiféle szexuális tartalomra nem szabad itt gondolni, mert nem ezt jelenti. Én múltkor azt álmodtam hogy a kisfiammal volt hasonló. Utánaolvastam és nagyon közeli szeretetkapcsolatot jelent az ilyen álom. Igen sajnos az agyunk tud lökött dolgokat produkálni. Nyugi :)
2023. júl. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Semmi különöset nem jelent, férfiaknál az éjszakai merevedés (ami egy természetes élettani jelenség) velejárója lehet. Vagy nem.

Függhet attól is, hogy az ember mennyire van "tele", illetve olyan tápanyagokat, vitaminokat fogyasztott, ami serkentő hatású a libidóra.

2023. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Előbb kimarad az unokanővér megemlítése. Nehéz lenne elhinni, hogy nem szoktál fantáziálni róla. Vele.

Meg azt sem tudhatjuk egyértelműen, hogy nő vagy férfi írta a kérdést.

2023. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!