Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha álmomban...

Mit jelent az, ha álmomban apával szeretkezünk, és egy párt alkotunk?

Figyelt kérdés

Visszatérő álmom ez már 4éve, elég sűrűn álmodom.

Apával a kapcsolatunk nagyon jó, bár külön lakunk.

Az álom alatt tudom, hogy apa erre vágyik, hogy együtt éljünk, és én se bánom, csak tudom hogy nem helyes, de végül mindig együtt leszünk.


18/L


2010. okt. 13. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha kislányként álmodnád ezt.Amolyan gyerekkori ödipusz komplexus csak nem a fiú-anya,hanem a lány-apa verzió.Kislányként biztos voltak hasonló gondolataid,amiben semmi rendkívüli nincs,és ez valahogy most is visszatér álmodban.Káros hatása nincs az álomnak,hiszen különbséget tudsz tenni álom és valóság között,és ébren elutasítod még a gondolatát is.Ha nincs barátod,akkor előnyös lenne ebből a szempontból(is) ha lenne,ki tudná szorítani ezt az álmot.
2010. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van barátom, függetlenül álmodom ettől, és attól is függetlenül, hogy éppen hiányzik e a szex. Tehát nem hiszem, hogy itt a szexualitásnak lenne jelentősége, valami más lehet mögötte.
2010. okt. 13. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem állítottam hogy a szexualításnak van központi jelentősége,viszont tény hogy a nemi ösztönöd kiszínezi ezt az álmot a szeretkezéssel,ami a nő olvasatában nem dugást jelent elsősorban,hanem a szeretet legfelsőbb fokát,mert a nő a szexet is érzelmi élményként fogja fel.

Szinte minden kislánynak van legalább egyszer olyan gondolata,hogy összeköltözik apával,és együtt élnek,kizárva anyát.Ez a gyermeki libidó első megnyilvánulása,amire később már nem emlékeznek.Ez nálad visszatérő álom,felturbózva a legerősebb szeretettel.Hiányzik a Fater,hiszen különéltek,vagy úgy érzed többet is tehettetek volna,többet kellett volna együtt lennetek,a szeretet köztetek nem lett eléggé kiaknázva,még mindig vágysz az apai szeretetre.

Ilyen ártatlan dologról van szó,a múlt és/vagy a jelen hiányáról.


Vagy mit szeretnél mit írjak,hogy egy aberrált vagy,aki az apját akarja?Ki kell hogy ábrándítsalak,mert nem.Normális vagy - és most szontyolodj el ezen.

2010. okt. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy nem értek egyet veled, csak leírtam több részletet, mert azért hogy véleményt lehessen mondani fontos a háttér is.

Am köszi hogy bővebben is kifejtetted.

2010. okt. 14. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!