Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg vannak olyan emberek...

Tényleg vannak olyan emberek akik csillagjegy alapján választanak párt és ha a horoszkóp azt mondja azok nem illenek össze akkor hanyagolják?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek ilyet. :D Persze vannak olyanok, akiknek tetszik valaki, és kideríti a csillagjegyét, és megnézni, hogy mennyire illenek össze. De ha azt írjam hogy semennyire, attól még nem fogja hanyagolni szerintem. Ez csak egy fajta "megerősítés" ... Ha jót ír örülünk, ha nem, akkor meg elkönyveljük magunkban, hogy "hülyeség az egész" :) Te talán ismersz ilyen embert?!
2011. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Vannak ilyen emberek,de szerintem nem normálisak
2011. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lány:Szia!Mi a csillagjegyed,megkérdezhetem?

Fiú:Szia!Persze!Én bika vagyok!

Lány:Ja,bocsi!Akkor majd keresek mást!Szia..


Én:ez most komoly?

2011. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem igy választok, de tűzjegyként megfigyeltem, hogy a bikákkal és a levegőkkel jövök ki a legjobban általában, a tűzzel (amivel elvileg a legjobban jönnénk ki a horoszkóp szerint ütjük egymást, nekem sok egy másik tűz) a vizjegyűekkel pedig még eggyel sem volt jó kapcsolatom, belassitanak :)

Szerintem ezt nem úgy kell elképzelni, hogy valaki horoszkóp alapján választ, hanem inkább úgy ha valakinek rossz a párkapcsolata, hajlamos azt a horoszkópra kenni...

2011. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy hagyom, hanem csak óvatosabb vagyok az illetővel. L/22
2011. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kínában az esküvő időpontját is így keresik ki.
2011. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha valakivel megismerkedem, igyekszem minél előbb megtudni a születése dátumát :-) A közösségi oldalaknak hála, ez manapság nem nagy ördöngösség!
2011. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, ez a topik televan ilyenekkel.
2011. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lin71 ***** válasza:

Igen, de szerintem ez elég gáz. Most komolyan hanyagolod azért mert...? Nemáár.

Szerintem ez a túlzott függőség a horoszkóptól némi életképtelenséget tükröz, hisz ettől függ mindene., és képtelen a saját lábán megállni.

Én nem díjazom az ilyesmit.

2011. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!