Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Bennragadtam a volt az ált....

Bennragadtam a volt az ált. iskolámban. Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Az álom a következő volt:

Egy barátommal betörtünk az általános iskolába, ahova 8 éven keresztül jártam. Üres volt a nyári szünet miatt. A barátommal külön fedeztük föl, én épp az iskola közepén található tornateremben voltam, amikor őt egy emelettel följebb elkapta egy szörny(?)

Én ott ragadtam, a tornateremben biztonságban voltam, de nem tudtam kimenni, mert az ablakokon rácsok vannak, a fölső emelten pedig engem is elkaptak volna.


Már egy évtizede elballagtam, a harmadik diplomám csinálom, közben "menő" állásom van stabil, csodás párkapcsolttal, épülő kényelmes egzisztenciával, semmi okom az ált. sulis dolgokon keseregni, de nagyon sok negatív dolog ért akkor, és én is sok rossz döntést hoztam.

Gyakran visszavágyódom a szülővárosomba, és abba az idillbe, ami azokban az ált. sulis-középsulis években körülvett, de magát az intézményt tényleg nagyon-nagyon utáltam már a végére, annyira, hogy az ált sulis osztálytalálkozó meghívóra bunkó módon nem is reagáltam, miközben alapvetően extrovertált vagyok, és a középsulisat konkrétan én szerveztem.


2023. júl. 17. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Az általános sulid szimbolizálja a stresszt. Ha nyugtalan vagy álmodban akkor ez jön elő.
2023. júl. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Pont azt, amit leírtál. Visszavágyódsz, de tudod, hogy ott sem minden jó.
2023. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Álmodban a konyhás néni megint fakanállal kerget végig a suliban, mert nem etted meg a töklecsót?
2023. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Kényszer veszteglésnek élheted meg azt, hogy minden túlságosan stabil az életedben.


Nem biztos, hogy tűröd tudat alatt ezt a monotonitást. Vágysz valamilyen rendszertelenségre/rendezetlenségre.

2023. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy majd te és haverod be fogtok törni egy elhagyatott épületbe, őt elkapja egy ismeretlen lény, téged pedig bezár az épületbe, és ha meg akarsz szökni, akkor téged is elkap majd. Ajánlom, hogy nem menj elhagyatott épületbe, különben véged lesz.
2023. júl. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!