Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyenek az álmaitok?

Milyenek az álmaitok?

Figyelt kérdés

Sok ismerőssel beszélgettem már az álmokról, és azt vettem észre, hogy sokaknál van egy adott "típus" ami szerint álmodnak.


Például van egy barátom, akinek az álmai mindig nagyon elrugaszkodottak a földtől, sokszor zuhan, repül, stb. És itt vagyok én, akinek az álmai érzelemteljesek, és valóságosak. Sosem álmodtam olyan abszurd dolgokat, hogy pl. csak a semmiben lebegek, meg ilyenek. Mindig mindent úgy érzékelek az álmomban, mint a valóságban.


Nektek milyenek az álmaitok? Kíváncsi lennék a ti tapasztalataitokra is. Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. júl. 14. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Állandó rémálmok, bármiről.
2023. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Sokszor zuhanos,vagy fel akarok meni egy emeletes hazba a lepcson es megyek megyek,de nem jutok fel az emeletre es van,hogy nincs egy felemeleten lepcso es megakadok..
2023. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2#, Kafilokokusz, Ennyire erősen személyes dolgokat azért szerintem nem kéne megosztanod magadról az interneten névvel ellátva. :))))
2023. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Semmi titkosat nem írtam ki, bocsi ha megbantottalak valamivel
2023. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmasak. Mindig van valami akció, menteni való, küzdelem meg ilyesmik. Szerintem azért mert ez kb. ellentéte a mostani unalmas életemnek.
2023. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Mostanában elég izgisek gyakran látok látok nagy sztárokat mint Leonardo di cabrio,meg Colombo-t is és elég gyakran háborús és szerelmes régebben elég beteg perverzek voltak de most inkább romantikusabbak ma például egy hatalmas darázs raj elől menekültem egy lakóbusszal de nem félelmetes inkább menő volt.
2023. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kusza helyszínek, lehetetlen utazások időben és térben. Rengeteg ismerős mozzanat vagy momentum a velem történt eseményekből. Legtöbbször volt osztálytársak. Nagyon ritkán közeli ismerősök vagy családtagok szerepelnek benne. Rendszeresen menekülök, de képtelen módon. Egyszer a Mátrában voltam osztálykiránduláson. (Vulkanikus eredetű hegység) persze kitört. Én mega hazáig szaladtam egy kb 70 km-t. De bringával is tekertem már kétszázzal. Reggelre a lepedő egy galacsin volt az ágy sarkában 😆
2023. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Laylah ***** válasza:
100%
Nekem nincs adott típus. Régen, tini koromban, mikor folyamatos érzelmi bántalmazásnak voltam kitéve, akkor az összes álmomban menekültem. Utóbbi hónapokban egy lehetetlen kapcsolat miatt álmodtam egy illetővel, mindegyikben letükröződött az aktuális helyzet, sőt, volt néhány alkalom, amikor közvetlenül ébredés előtt simán csak láttam magam előtt, és üzent pár szót, ezek mindig a következő időszakra jellemzőek voltak. Mostanában csak kuszákat álmodok, amiket reggelre el is felejtek, nincs jelentőségük, viszont a korábbiakhoz képest most sokkal többször álmodok.
2023. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
54%
Nekem elég változatosak.
2023. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gyakran emlékszem az álmaimra és vannak/voltak visszatérő álmaim is.

Öt éves koromban kezdődött a legszörnyűbb álmom:

Egy kórházban történt, sötét komor falak, hatalmas lépcsők, volt egy vasból készült csigalépcső, nagyon sok ember körülöttem. Szerettem volna elbújni, mert egy idegen megfenyegetett hogy elvágja a torkom és tudtam megteszi. Úgy tűnt nagyon sokáig menekültem és már az embereket sem láttam sehol. Az üldözőm egyre közelebb került és rettenetesen féltem. Egyszercsak elkapott és láttam a kés pengéjét közelről.

Itt véget ért az álmom. Időnként megismétlődött és itt történt először hogy álom az álomba voltam. Peregtek az események és kívülállóként nyugtattam magam hogy mindjárt vége és felébredek.


A 'lebegős' álmaimat imádom, egyszerűen nem érzem olyankor a testem súlyát, csodálatos dolog, megnyugtat.

Volt hogy nem is lebegtem, inkább suhantam a föld felett, ilyenkor mindig szép idő volt és sütött a nap.


A következő álombeli eseményeknek viszont egyszerű magyarázata van. Előfordul hogy álmomban 'elfelejtek levegőt venni, ilyenkor valamelyik elhúnyt hozzámtartozó figyelmeztet: "vegyél levegőt!". De erre nem ébredek fel, csak ismét lélegzem. Azért azt ijesztő volt végighallgatni amikor reggel a párom elmesélte, hogy számára milyen borzalmas, amikor azt látja hogy nem lélegzem.


Gyakran megálmodom a bekövetkező eseményeket is, ezt nem mindig szeretem.


A napokban viszont Morgan Freeman-nel volt erotikus jelenetem az álmomban.

Na ezt már nem tudom hová tenni, azóta is csodálkozom és mosolygok magamban ha eszembe jut.

2023. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!