Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Úgy gondolkodtok az álmaitokba...

Úgy gondolkodtok az álmaitokban mint a való életben?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy gondolkodok az álmaimban, meg ugyanúgy reagálok mint ahogy a való életben tennék, mert tudatomnál vagyok, csak azt nem realizálom, hogy álomban vagyok, vagy hogy nem naturális dolgokat látok. Ez mennyire szokásos? Ez esetleg a lucid dreaming/tudatos álmodásnak egyik nem teljes formája?

2023. júl. 18. 16:53
A kérdező szavazást indított:
én is ugyanúgy gondolkodok az álmaimban, mint a valóságban
én nem gondolkodok az álmaimban, csak történnek velem dolgok
egyéb
9 szavazat
 1/5 anonim válasza:
100%

Szerintem nem lucid dreaming.


Én mindig úgy gondolkodok, meg álmaimban a való életbeli emlékeim is eszembe szoktak jutni, néha azok alapján döntök az álmaimban, hogy az álmon kívül szerzett emlékeim, ismereteim milyenek. Tehát igen. Pl volt olyan is sokszor, hogy álmomban történt valami, és közben eszembe jutott, hogy xy videojátékban kéne valamit csinálni. De egyikben sem tudtam, hogy álmodtam közben.


Persze, vannak álmok, ahol el van torzulva az emléked, mert van, hogy pl más ember vagy az álmodban, más háttérsztorival, de a személyiséged és a gondolkodásmódod ugyanaz. Legalábbis nekem ilyen. Voltam már álmomban fekete bőrű, férfi, koreai, kisgyerek, császár, hercegnő, parasztlány stb. De mindig ugyanaz volt a személyiségem meg a reakcióm, mint ami valóságban lenne.

2023. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokszor igen, sokszor nem.
2023. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Nekem olyan mintha álmomba reszeg volnek bar sose voltam reszeg de olyan fura komas allapot es akkor megteszek mindent amit ebrenleti allapotban nem tennék
2023. júl. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én másképp gondolkodom álmomban,én is megteszek olyan dolgokat,amiket ébren sosem tennék.Amúgy nem túl jó érzés,nem is szeretek álmodni.
2023. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó érzés, főleg az hogy semmi következménye nincs
2023. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!