Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kérdés: Volt mostanában...

Kérdés: Volt mostanában valakinek még olyan álma amiben a világvége állt központban?

Figyelt kérdés

A mostanában alatt azt értem, hogy 2023.08. első három hetében. Több embertől hallom mostanában hogy ilyet álmodott, és megszületett bennem a felvetés hogy mi van, ha ez egy párhuzamos valóság üzenete a számunkra. Tudom hogy hülyeségnek hangzik, de ha volt ilyen típusú álmotok, kérlek írjátok le, és azt is hogy mi volt benne

Köszi :)



2023. aug. 11. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Claus Schwabnak, de már évek óta visszatér neki.
2023. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet valakinek ilyen álma augusztus első három hetében, ha még az első kettőn sem vagyunk túl!?
2023. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Nincs világvége, csak az okkult sátánista hollywood hitetne el ilyen hülyeségeket a kultúrálatlan ostoba csőcselékkel.

És 2023.08. második hete van. Ennyire vagy képben az egyszerű realitásokkal sem. Felnőtt létedre néha állj le a játékról, menj ki a gyerekszobábából a szüleid házában. Az ilyenek kis világának tényleg vége lesz hamarosan.

2023. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%

Nem párhuzamos, hanem nagyobb.


Minden rendben lesz

2023. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

"Tudom hogy hülyeségnek hangzik"

Jól tudod!

2023. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Minden éjszaka ez van, ha bezabálok.
2023. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem lesz világvége hanem ÚJ Világrend jön a 3. világháború után.
2023. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kicsit off, mert nem augusztusban. A covid óta vannak elszórtan. Álmodtam már háborúval, tankokkal az utcánkban, cunamival meg nagyon nagy viharral, meg egy volt, amiben űrlények a kezembe raktak valami chip-et én meg kikapcsoltam, és tudtam hogy haláveszélyben vagyok, mert aki kikapcsolja azt felkeresik és megölik, mert akkro nem hat rá valami tömeghipnózis nem iranyítható. Úgyhogy abban az álmomban bujkáltam.

Az utolsón mondjuk meglepődtem, mert se az ilyen chip-es összeesküvés elméletekben nem hiszek, se az űrlenyinvázióban.

Ha valamiben esetleg igen, az az hogy félő hoyg ez az AI (mesterseges intelligencia) a fejünkre nő.

2023. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8: túl sok fake news-t nézel. Kapcsold ki a tévét és elmúlik.
2023. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Alberletben lakok. Nincs tévé. 😅
2023. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!