Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem tudok felkelni álmomban,...

Nem tudok felkelni álmomban, illetve sosem tudom befejezni a dolgokat benne. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Már évek óta vannak olyan álmaim, hogy peldál elesek és próbálok felállni, de mindig kibillenek az egyensúlyomból és visszaesek és kvázi kelj fel jancsizok álmomban.

A másik hasonló, hogy soha nem tudom befejezni a fontosabb dolgokat. Például volt olyan, hogy focizok, tizenegyest kapunk, és én fogom rúgni, viszont elindulok hogy rúgjam, de mindig valaki oda szól valamit, vagy gyorsan bekötöm a cipőm stb. Vagy a másik ami sokszor volt, hogy egy kiszemelt lánnyal végre szóba elegyedek, de soha nem jutok el addig hogy elhivjam valahová stb...

Valaki tudja mit jelenthetnek? Valamilyen lelki dolog lenyomatai lehetnek ezek az álmok?


2023. aug. 21. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
en sem tudom befejezni
2023. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizonytalan vagy magadba
2023. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!