Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Amióta az eszemet miért nincs...

Amióta az eszemet miért nincs hangja az álmaimnak?

Figyelt kérdés
Ha valakivel beszélek álmomban megértem de olyan mintha telepatikus lenne, minden néma ez miért van?

2023. aug. 25. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Vulkáni vagy.
2023. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt ne haragudj de nem értem. :D
2023. aug. 25. 20:39
 3/6 Grimfox ***** válasza:
89%
Csak egy kérdés, de belső hangod van? Amivel kommentálod a gondolaaidat, vagy a külső eseményeket magadban? Vannak akiknek nincs ilyen belső hangja, róluk például el tudom képzelni, hogy az álmaik is némák. Ezen kívül még arra tudok gondolni, hogy úgy általában a hallás nem áll olyan fontos helyen az érzékszerveidből érkező ingerek feldolgozásában. Lehet, hogy erősen vizuális alkat vagy, és a látványnak sokkal fontosabb szerepe van, mint a hangoknak.
2023. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor gondolkodok van hang de az saját magam vagyok
2023. aug. 25. 23:44
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Gondolkodni nem úgy szoktunk hogy közben kimondjuk amit gondolunk

Ez egy megfoghatatlan dolog

Azért tudok értő beszélni mert én kenyszerbeteg vagyok és van hogy mondatokat kell kimondanom a fejemben

Emiatt jöttem rá, hogyha pl dolgozatot írsz, vagy el kell döntened valamit, az nem olyan hogy közben beszélsz magadban…


Ezért a gondolatolvasás is egy talány, mivel nem létezik így pl az irodalomban is midig másképp írják le

Volt olyan regény amiben egy gondolatolvasó hallotta a gondolatokat, de valójában nem tudjuk ez hogy történne ha lenne ilyen

2023. aug. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen nema vagy ugy beszel mint ahogy te beszelsz gondolatban?

Nekem almaimban ugy beszelnek az emberek ahogy en beszelek gondolatban, tehat nem a sajat hangjukon, amugy meg nem erzek semmit, se hideget, se meleget, testemet se erzem

2023. aug. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!