Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet ezeknek az álmaimnak...

Mi lehet ezeknek az álmaimnak a jelentése? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Nagymamám januárban halt meg. Azóta rengeteget álmodok vele. Mindig mosolyog, itt van nálunk, beszélgetünk és boldog vagyok vele. Sokat szokott beszélni hozzám. Mikor volt a temetése, utána kezdtem vele álmodni, 1 hétig pl. minden nap megölelt és azt mondta, ne sírjak, amiért ő meghalt. Mostanában pedig azt álmodom, hogy megyek a házhoz, ahol már csak papám lakik ugye... és mamám is ott van. Ma pl. azt álmodtam, hogy barátnőmmel mentünk a temetőbe sírjához és nem volt ott. Sehol. Elmentünk a házhoz, és ott mosolygott meg főzött.. én pedig csak sírtam, hogy most mi van, mert nem értem... nem érettem, hogy álmodom-e, vagy valóban meghalt-e. És hitetgette velünk, hogy ő nem halt meg, ő itt él velünk. Vajon ez azt jelenti, hogy üzenni akar nekem? Hogy végre nyugodjak meg, hogy a lelke tovább él és velem van? Nagyon össze vagyok már zavarodva az ilyen álmaimtól. De legalább álmomban láthatom, megölelhetem. :) Ennek örülök.. mert borzalmasan hiányzik.

16/L


2015. jún. 21. 16:21
 1/1 anonim válasza:

1.Annyi a lényege,hogy a nagymamád vigyáz rád egészen addig amíg meg nem halsz.Szerintem örülj neki.:)

2.Vagy csak annyi hogy nagyon hiányzik neked és ezért visszajön megvigasztalni


Ez a két verzió létezhet.

2015. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!