Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Legfurcsább álmom jelentése?

Legfurcsább álmom jelentése?

Figyelt kérdés
Álmomban a kertszomszéd kertjében volt egy ismeretlen csúnya arcú asszony, aki a gyepen ülve éppen etette szoptatta gyermekét, amint a szemem sarkából észrevettem őket, direkt elfordultam, erre hirtelen földbe gyökerezett a lábam, a semmiből ott termett előttem,a kertemben, az arca akkorra szép lett, különös fekete ruhát viselt, a gyermeke szinte teljesen sovány, fejletlen, haldokló volt. Furcsán rám mosolygott az asszony,erre én annyit feleltem, hogy "ez boszorkányság!" Ahogyan ezt kimondtam több métert távolodott tőlem anélkül,hogy egy lépést is tett volna, se kerítés, se kapu, se házfal nem okozott neki fizikai akadályt, pár méterenként hirtelen szinte egy szempillantás alatt ugrásszerűen távolodott, valamilyen úton-módon láttam, hogy merre jár, láttam őket egészen egy nagy sivatag közepéig.

2023. szept. 4. 23:17
 1/2 anonim válasza:
Még a hideg is kirázott tőle. Nem tudom mit jelent, de nagyon para.
2023. szept. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ha a fű a szomszéd kertjében nem volt zöldebb, akkor tényleg nagyon fura egy álom lehetett.
2023. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!