Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legfurcsább álmod?

Mi volt a legfurcsább álmod?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egyszer egy olyan álmom amibe a barátnőmnek mesélem hogy nemsokára itt a világvége.
2021. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem CSAK furcsa álmaim vannak de amelyik épp most eszembe jutott az az hogy osztálykiránduláson vagyok a jövőbeli osztálytársaimmal egy nagyon veszélyes helyen. Egy rohadt magas kőfalon kell vegigmaszni ami több mint egy kilométer hosszan tart. Mindenki rettegett ott és ideges volt csak én nem. Engem hajtott Az adrenalin. Az elején az egyik lány lezuhant mert nem bírta. Kicsivel később ramjott egy olyan beteg gondolat hogy milyen izgalmas lehet innen lezuhanni ezért fogtam magam és hirtelen elengedtem a kotelet és csak zuhantam. Zuhanás közben semmi féle félelem vagy pánik nem volt bennem csakis az izgalom és az adrenalin. Mikor lezuhantam nem esett bajom csak annyi hogy kicsit beutottem a karomat és az elején a lánynak se lett baja.
2021. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Majd egyszer lerajzolom azt az alakot, mert annyira megmaradt bennem, de most megpróbálom leírni: egy fekete sziluett, hosszú elnyújtott fején mintha zsák lenne csak a két szeme világít olyan formán mint egy ragadozó állatnak, kezében sarló. Egy érzés egy üzenet maradt meg róla, mintha története is lenne: régen útonálló volt de ma már csak a kísértete les áldozatra, mintha a környéken lennénk de mégse, egy erdei úton figyeli áldozatait mögéjük lopózik és a sarlóval levágja a fejüket, nagy ökörség de álmomban épp egy hóembert fejez le...
2021. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Ezt előző éjjel álmodtam: hajnali órákban lementem a parkba cigizni és találtam egy 200 forintost a földön aztán valamilyen oknál fogva mikor már mentem volna haza a liftben átváltozott 2000 forinttá igazából az álmomban fel sem fogtam hogy ezt hogy? aztán jön a legfurcsább: a 2000 ezres átváltozott valami teljesen más pénzé ami hasonlított egy 2000ezres és 20 ezres keverékére amire az volt ráírva hogy: Torzultfejű 20 millió

álmomban csak úgy fogtam fel hogy valami játékpénzt találtam a földön és viccből hazavittem aztán felébredtem és muszáj volt jegyzeteljem az álomnaplómba hogy ne felejtsem el xDD (ezért emlékszem képkockáról képkockára az egészre mert leírtam) az ilyen vicces furcsa álmaimat leírom hogy megjegyezzem és később nevessek rajtuk egy jót, mert az a durva hogy ha valamelyik álmomat nem írom le akkor ébredés után 20 perccel már teljesen olyan mintha nem is álmodtam volna semmit mert full törlődik az agyamból még csak 1 hónapja írom az ilyen álmaimat de a fent leírt volt eddig a legfurcsább

2021. jún. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A farkamnak volt szája, szeme meg keze is és beszelni is tudott aztan osszeolelkeztek meg osszecsokoloztak a haverom farkával mert az övének is volt szája, szemei meg kezei
2021. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik: Fiatalabb koromban egy időben visszatérő álmom volt, hogy egy selymes-fehér fényű helyen vagyok, körülöttem minden selymesen, vakítóan fehér. Aztán amikor már évek óta nem álmodtam ezt, akkor meséltem egy ismerősömnek és rájöttem, hogy ez nem lehet más, mint egy fehér selyemmel bélelt koporsó...

Másik: sokszor álmodom azt, hogy nem kapok levegőt, vagy menekülnöm kéne valahonnan, valamilyen fenyegetett helyzetből, de nem tudok moccanni sem és valami üvöltésféle jön ki belőlem. Elég traumatikus érzés, ezért valahogy kifejlesztettem magamban azt a reflexet, hogy amikor rám tör egy ilyen álom, akkor valahogy elkezdem hintáztatni az egész testemet és erre felébredek. Van rá magyarázatom, valószínűleg alvási apnoém van, ezért eldugulnak a légutaim, és amikor azt álmodom, hogy nem kapok levegőt, akkor tényleg nem kapok levegőt, ezért kezdek mozogni, rángatózni és hálistennek felébredek.

Harmadik: sokszor bolyongok álmomban régi kórházi vagy kollégiumi épületekben és slozit keresek, mert iszonyatosan kell vizelnem. Ilyenkor ha találok, sokszor foglalt, vagy nem lehet becsukni az ajtaját, vagy lepukkant slozi, de beállok és vizelek hosszan, hosszan. Amikor felébredek spontán merevedésem van és iszonyatosan kell vizelnem, szóval nem véletlenül álmodom ezt sem, hanem pont ezért. Néha csoportos kolis zuhanyzókba is benyitok álmomban, bolyongás közben, ahol csak lányok vannak. Néha szexelni is szoktam álmomban aktuális vágyaim személyével, vagy egy régi szerelmemmel, ezek jó élmények, csak ritkák, de feldobják a hangulatomat.

Negyedik: egy időben visszatérő álmom volt az is, hogy épületek tetején mászkálok, keskeny peremeken, félelem nélkül, ami azért is fura, mert még egy létra tetején is félek, ha billeg.

2021. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A legeslegfurább álmom az volt, hogy kettő volt belőlem (konkrétan két ugyanolyan kinézetű), az egyik nem volt magánál, a hasán feküdt, a másik meg nyakán/hátán operált valamit, és közben sírt, meg azt motyogta, hogy "ne haragudj, de..." Még annyira emlékszem, hogy az az énem, amelyik magánál volt, nem ártó szándékkal műtötte a másikat (:D), inkább segíteni akart.


Egyébként most már én is kíváncsi vagyok, miért kérdezed, kérdező?

2021. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!