Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek eddig mi volt a legérte...

Nektek eddig mi volt a legértelmetlenebb, legfurcsább, legviccesebb álmotok?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 2. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem volt ilyen.
2017. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már, de inkább nem beszélnék róla. 😰 Viszont Lucifernek azért nem volt ilyenje, mert tudni illik az ördög sosem alszik.
2017. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer azt álmodtam, hogy Hitlernek viszek tepertőt, ő meg egy fotelban Balázs showt nézett, illetve nálla volt a cicás takaróm, amit magammal akartam vinni, de ő nyávogó hangon azt mondta, hogy az az övé, és elkezdett kergetni baseball ütővel, de megmenekültem a takaróval együtt. :D
2017. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A napokban volt egy eseménydús álmom. Arra emlékszem, hogy valamiféle rendezvényen voltam egyedül, bánatosan leültem egy sörpadra, majd elővettem egy kanalat, valami fehéret tettem bele (fehér, lehetett heroin/narkó, passzolom), öngyújtót alá, és mint a drogosok, elkezdtem olvasztgatni. Borostyánszín, köptetőszerű cucc lett belőle, amit megittam. Láttam aztán, hogy az asztalnál van még egy kb. harminc körüli férfi és egy tinilány. Boldog szomorúságomban nevetve megkínáltam őket, közben erősködtem, hogy nem akarom bedrogozni őket, de biztos jólesne nekik. Erre a férfi mondta, hogy rosszul csináltam, mert a dolognak (mondta a nevét, de nem értettem) nem tesz jót, ha összenyálazzák. Mire ez történt, elmosódott a világ körülöttem, minden fény és hang lett, kavargott a környezetem. Úgymond fent voltam, betépve, és kúsztam a földön, mert nem bírtam egyenesen menni. Bemásztam egy kék toi-toiba, mert nagyon kellett pisilnem, de nem bírtam leülni se, és végül összehugyoztam magam, ami kijózanított. Amikor előjöttem a vécéből, minden eltűnt a rendezvény helyszínéről, de a dolgok fel voltak dúlva, mintha az emberek sietősen távoztak volna. Olyan érzés kapott el, mintha menekültek volna valamilyen támadástól vagy csapástól. Egyedül maradtam, és zavartan sétáltam az üres városban. Embereket kerestem, de nem volt senki, csak szemetet és újságot hordott a szél. Végül a szülőházam udvarába kerültem, ahol láttam, hogy a felkelő Nap fényében kigyullad a ház egy ponton, hatalmas, vörös lánggal ég, és hiába vannak ott emberek, senki nem tesz semmit. Hagyjuk, hogy leégjen az egész, és valahogy élvezzük. Mind félünk (ezt érzem közben), meg valami gyűlölet és ártani akarás ül felettünk, de egyszerre jólesik látni a tüzet. Ezt a jelenetet már másodszor álmodom úgy, hogy emlékszem rá, kb. akkor is így történt, mikor először láttam.


Gyakran álmodom különös dolgokról, de az furcsább számomra, hogy egyes elemei mindig visszatérnek.

2017. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik iskolatársamat megettem. Rossz érzés volt.
2017. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!