Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megszállt egy szellem, fura...

Megszállt egy szellem, fura érzésem van, mit jelent?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta bántja a lelkemet egy álom. Az elejére nem teljesen emlékszem, de így, hogy próbáltam visszaemlékezni eszembe jutott egy csomó régi kellemetlen álom. (nincs jelentősége szerintem)

A lényeg az volt, hogy barátomékhoz mentünk át, pakolni kezdtük az új házat amibe majd kis élet indító fészket csinálhatunk. Bent voltam és takarítani szerettem volna, de amikor mentem be az épületbe is félelmetes érzésem volt, de igyekeztem leküzdeni.

Majd beérve megnyugodtam és összeestem, az anyósom vitt ki a házból, úgy hogy a mellkasomnál benyúlt és húzott. (nem tudom mi a fogás neve mintha heimlich fogást végezne)

Egyébként kívülről láttam magam ahogy menekít ki a házból, majd felébredtem. Borzalmas érzés volt ébredéskor is és egész nap, ha eszembe jutott.

Ez mit jelenthetett?

Előre köszönöm a hasznos válaszokat

18l


2022. okt. 4. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki álmodik hülyeségeket.
2022. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én is álmodtam már hasonlót de nem hinném hogy bármi komolyabb lenne. de ha te úgy érzed hogy mégis akkor beszélj a szüleiddel vagy nemtom
2022. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Darius- ***** válasza:
49%

Alomban torténo megszallasos esetrol nem hallottam eddig.

Rossz alom, figyelmeztetés.

2022. okt. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Skizofréniát lehet kezeltetni, csak mondom.
2022. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért lennék skizofrén?
2022. okt. 6. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!