Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért jött fel az az álom kép...

Miért jött fel az az álom kép hogy páromat fölé kést tartok álmában?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén azóta elég zaklatott vagyok, sőt... Félek, hogy esetleg közveszélyes lennék és ez a gondolat kép állandóan feljon, amitől gyomorgorccsel veszelem át a napot.

Hajnalban felébredtem, elkezdtem az idős cicámat simizni odakucorodtam hozzá és kicsit elbóbiskoltam és olyan álom vagy gondolat (nem tudom, mert végülis felalom volt) abban az volt, hogy a páromra hajolok és fölé tartok egy kést. Igazából magát a megölést nem láttam már. Azóta ez az emlekkep emészt.

Olyan szinten, hogy reggel már hánytam is az idegtol, nulla étvágyam van, elszegyellem magam, mégis hogy juthat ilyen eszembe?

Nem futom a legjobb időszakom. Egy áprilisi trauma feldolgozási folyamaton vagyok, 0-24-ben szorongok, és gondolkodom, de ezt sose gondoltam volna magamról. Próbálom osszekaparni magam, hogy ő ne szenvedjen, mert látom, neki se esik jól a mentális állapotom.

Pszichológusnál jártam egyébként a héten, első óra. Természetesen menni fog ez a későbbiekben is.

Mi a magyarázata hogy ez megtörténhetett? Mit jelent ez a kepsor, ha ezoterikusan nézem?



2023. szept. 9. 13:40
 1/4 anonim válasza:
59%
Ne emészd magad, az írásodból sztresszes lehetsz ez okozhatta az álmot...Ne legyen bűntudatod ilyet úgy sem lennél képes csinálni! A pszhiológus jó ötlet, nincs egy jó barátod akivel tudnál beszelgetni?
2023. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem igazán van képem erről beszélni.

Megmondom őszintén, nem álom volt, hanem felalomban egy gondolat és ez ijesztett meg.

Ezen rugozom:/

Igen, elég stresszes az elmúlt pár hét. Felmondási időmet töltöm, és elég bizonytalan a jövőm így. Elveszettnek érzem magam sokszor, honvagyam is van, mert a család nagyon messze lakik.

Párom nagyon támogató, de nem volt mindig ilyen és a kapcsolatunk se volt mindig jó.

Persze ha vége a felmondási időnek, sűrűbben járok majd haza.

De így is van bennem egy szégyen, bűntudat, félelem, hogy egyáltalán hogy juthatott eszembe ilyen és miért kattogok még mindig ezen, mi a jelentése...

2023. szept. 9. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__123..


Lehet tévedek, de szerintem ezt a kérdést is te írtad.

Úgy gondolom nem jó helyen keresed a válaszokat. Hiszen leírásodban már ott vannak a válaszok csak egy kis önismeret és tudni fogod mit kell tenned.

Ehhez tényleg jó hogy igénybe veszed egy pszichológus segítségét.

Nem hiszem hogy az segítene ha most azt írnám: próbálj meg lazítani, kikapcsolódni, elterelni a romboló gondolatokat, mert nem tudhatom valójában milyen állapotban vagy.

Remélem idővel rendeződik a helyzeted és jobban érzed magad.

2023. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, én írtam sajnos.

Rossz, hogy újra meg kell ismerkednek önmagammal :)

Mostanában kezdem megérteni az önismeret szó jelentőségét.

2023. szept. 9. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!