Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Magyarország helyzetéről...

Magyarország helyzetéről álmodtam?

Figyelt kérdés
Egy magas falat képzelj el, ahol keskeny párkányok voltak. Több szinten emberek álltak, én is. Azon elmélkedtem, hogy elképesztő szituációba kerültek, micsoda egyensúly, hidegvér kell ahhoz hogy ne essenek le. Már láttam lelki szemeim előtt hogy itt páran leesnek, és elöbb-útóbb mindenki, és eközben hogy én ugyanúgy velük állok a párkányon egy pillanatra sem gondoltam, csak most ébren.

2023. szept. 24. 12:24
 1/4 anonim válasza:
85%
Kicsit agyadra ment a politika akkor xD
2023. szept. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, mi a francról álmodtál.
2023. szept. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet, utalhat létbizonytalanságra.
2023. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak a nyugodt, normális írásod miatt látok rá esélyt, hogy ez egy szimbolikus jóslat volt. Több jósló álommal is találkoztam már. Mind ugyanazt mondja. Mintha a világ felkészítené a benne élőket arra, hogy itt egy hatalmas pofára zuhanás fog következni.


Neked javaslom, amíg a párkány elegendő, hogy ne ess le, keress lemászási lehetőséget.

2023. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!