Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segít valaki megfejteni ezt...

Segít valaki megfejteni ezt az álmot? Részben visszatérő.

Figyelt kérdés

Tények:

Mamám 2 éve meghalt, Pápám most lesz 6.éve

Tegnap volt halottak napja, kint voltam a temetőbe, meg előtte héten. Előtte hónapokig nem tudtam menni hozzájuk, bevallom annyira nem is törtem magam, mert mindig volt valami. Jelenleg terhes vagyok.


Az álom:

A nagyszülői házban vagyunk, és a mamámmal veszekszünk. Úgy olyan mérgesen tudod. Meg van egy kisbaba babakocsiba a nappaliba, valakié. Én megyek haza mérgesen nagy táskákkal. És meg meg is jegyeztem, hogy persze még ezeket is nekem kell cipelni terhesen..ők kikísértek a kocsihoz(de sose mondanék ilyet nekik)


Miért van az, ha nagyszülőkkel álmodok, akkor veszekszünk az álmomba? Ez már a második ilyen kis időn belül

Ugye nem haragszanak? Nem úgy váltunk el sajnos, ahogy kellett volna, de nagyon sajnálom ezt :(


És a napokban voltak olyan megmagyarázhatatlan dolgok, amikor a párom nem volt itthon, hogy leestek dolgok, csak úgy maguktól. Nem volt huzat.



2023. nov. 2. 07:48
 1/1 arpi1969 válasza:
45%
az álmokat a lefekvés előtti TV műsor programozza, azok meg gondolom erőszakos és tragikus tartalom, amióta nem nézem a TV-t 13 éve azóta nincsenek rémálmok
2023. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!