Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miket szoktatok álmodni?

Miket szoktatok álmodni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom hogy csomó ilyen kérdés van már , de szinte az összeset végigolvastam, úgyhogy olyanok válaszát várom akik normálisan valaszolnak. Bármilyen álmokat leírhattok, akár vicces, vagy érthetetlen. Szeretek a saját és mások humoros álmain nevetni. Nekem is szoktak lenni viccesek és szeretek erről beszélgetni. Előre is kösui ha valaki válaszol :)

2023. nov. 7. 19:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Volt egy olyan álmom, hogy zöld a macskám. Lehet azért, mert aznap pont olyan zöldre festettem a körmöm.
2023. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Régen gyakoriak voltak a tulvilaggal kapcsolatos álmok, vagy hogy ki akarnak végezni, de aztán mindig megmenekültem az utóbbinál.
2023. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
egyik nap azt álmodtam hogy a jupiter egyik holdján vagyok és ugrottam egyet de olyan kicsi volt a gravitáció hogy nem estem vissza, helyette a jupiterbe zuhantam nagyonsok km/órával
2023. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Többször is azt álmodtam, hogy 2 bátyám van (a valóságban csak 1). Egészen pontosan: abból egyből van 2 db (mintha klón, vagy ikertestvér lenne). Ráadásul mindkettőt ugyanúgy hívták. A vicces az, hogy egy ideig fel sem tűnik, hogy ez valójában képtelenség. Aztán mikor elkezdek azon gondolkodni, hogy itt valami nem stimmel, addigra az álom megszakad. :)
2023. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Felakasztottam magam a csillárra xd
2023. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Azt álmodtam hogy a dédimamám már nem él. Sírva keltem fel hogy hiányzik stb stb aztán rajottem hogy de, él, és eszembe jutott, hogy rég találkoztam vele, régen beszéltünk. Aztán elmentem hozzá.
2023. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnek 3 szeme volt, és forgott korbe-korbe a feje. Szerintem ufóvá vált.
2023. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

#7

azonosítatlan repülő tárggyá?

2023. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
#8, nem, megvolt az egész teste csak a feje volt fura űrlényes
2023. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#4! Nekem is mindig ez van, hogy teljesen elhiszem hogy ez valóság, akár milyen képtelenséget is almodok, és még néha ébredés utan is bizonytalan vagyok. 😆😆😆
2023. nov. 7. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!