Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A tudatos álmodás & alvásparal...

A tudatos álmodás & alvásparalízis témája mennyire érdekelt kis hazánkban?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje foglalkoztat a kérdés, hogy vajon hány hozzám hasonló magyar anyanyelvű van még, aki aktívan foglalkozik a fent említett témákkal.

A Gyakorikérdéseken az összes ezekhez köthető kulcsszót elmentettem, és így is szökőévente íródik ki új kérdés e témákat illetően.

Szóval kíváncsi vagyok, hogy mennyien vagyunk olyanok, akiket intenzíven foglalkoztat a téma, gyakran olvasnak róla/néznek videókat, esetleg próbálkoznak technikákkal stb.

Én nagyon azt érzem, hogy nem csak, hogy nem egy felkapott téma itthon, de szabályosan szarik rá a nagy többség. Téves volna a hipotézisem?



dec. 28. 01:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Amíg az ezós hulladékok közé írod ezt is, nem nagyon fog változni.
dec. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért? Hová kéne?
dec. 28. 02:40
 3/8 anonim ***** válasza:

én tudatosan álmodok, testkilépek stb. látom amik okozzák az alvásparalíziseket.

meditálok minden félét. talán csinálok majd egy webildalt ezekről.


ha tapasztalni akarsz akkor most pont jó az a meditáció ami alvás előtt fekve szoktam. csak figyelek a légzésemre. nem gondolkozok semmin se és próbálom ezt tartani. esetleg azt vizuálom h fehér energia van körülöttem, mintha minden köd borítana. ezt belélegzem és az egész testem ilyen. kilégzéskor a testem közepén gömbbé formálódik, kilégzésnél az egész testem ilyen. be légzés gömb forma, kilégzésnél a testem teljesen ilyen.

próbáld ki.

dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bocsi gyorsan írtam.

be egész test.

ki gömbbé. vagy fordítva is lehet.

dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3.

Köszi a választ. Egy a gond: Én afantáziás vagyok, tehát magám az álomképen kívül nem tudom képekben gondolkodni vagy vizualitálni semmit. Ez igencsak megnehezíti bármely számos alkalmazását.

dec. 28. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:
pedig a vizuációs gyakorlatokkal érheted el azt h ne zsibbadj le alvásparalízis közben. a legtöbb ember nem tud megmozdúlni és sokszor fuldoklik. a vizuációk az elmét erősíti és ezeket akadályozzák meg. nézegess test meditációs giffeket, azok segíthetnek ebben.
dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerinted mik okozzák az alvásparalíziseket,ha megszabad kérdeznem,kedves utolsó?
jan. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én gyerekkorom óta tudatosan álmodok ,akkoriban azt hittem ez a normális hogy mindenki tudja irányítani az álmait... alvásparalizisem is szokott lenni néha viszont én soha nem láttam semmilyen lényeket... olyankor csak megprobalok erőből felelni vagy vissza megyek álomba és onnan ébredek fel
jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!