Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt pont ma?...

Miért álmodtam ezt pont ma? Aggódom a jelentése miatt.

Figyelt kérdés

Ma szilveszter napján álmodtam, egy szilveszteri buli volt, ahol én voltam a házigazda párommal, olyan családtagok, barátok voltak jelen akikkel már nem tartom a kapcsolatot és olyanok is akikkel még igen.


A vacsorát előkészítettem mindenkinek, lencsefőzelék, virsli poharak stb. Egyszer csak elkezdett rengeteg ember beözönleni, hogy ők is velünk tartanának, ismerősök ismerősei egyszer kétszer látott emberek. Folyamatosan jöttek és már alig fértünk el, amikor felkiáltottam hogy elég volt és becsuktam az újonnan érkezett emberek előtt az ajtót (volt, aki ezt nem vette jó néven és ordibált velem).


Már 10 óra volt de nekiálltam újabb adag ételt készíteni és poharakat elővenni hogy mindenkinek jusson étel.


Aggódtam hogy nem lesz elég mivel az egyik fazékban rengeteg hajat találtam és így nem akartam azt felszolgálni. Kitaláltam, hogy főzök ki mellé tojást, feltettem a vizet forrni, rengeteg tojás volt a hűtőben (ami egyébként nem jellemző), de kikaptam egy dobozzal amibe láttam, hogy tele volt rossz tojásokkal, kikelt halott csibékkel, akik a héjban maradtak félig, vagy éppen csak a formájuk szűrődött át a fényben, vagy csak repedt/koszos volt elhajítottam.


A víz ott maradt forrni. Mikor észrevettem mindjárt éjfélt üt az óra és rohantam hogy odaérjek a poharakkal, pezsgővel a koccintásra, bent nagyon jó hangulat volt a vendégek között, de én a végére teljesen kikészültem. És mikor kimentem a víz még mindig forrt. Ez volt a vége az álmomnak.


Igazából semmi valóság alapja nincs, mivel itthon ünnepelünk kettesben. Csak közeli barátokkal szoktunk összeülni előtte is. Nem érzem úgy, hogy bármivel is túlvállaltam magam.


Sosem szoktam ennyire részletesen emlékezni az álmaimra, de pont ma ez nagyon mély nyomot hagyott bennem és aggódom.



dec. 31. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez csak egy álom ...

Ha én mindig aggodnék az álmaim miatt,akkor már rég a dilihazban lennék.

El sem merem mondani milyen okorsegeket szoktam álmodni...

dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha negativ töltöttségű àlom volt, lehet, hogy jo ismerős gondolt ràd negativan, es ezt igy fogtad be. Àlmoknak közel sem biztos, hogy nagy jelentésük van.
dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az álmok sokféle tényezőtől függően alakulhatnak ki, és gyakran összefügghetnek az ébrenléti élményeiddel, érzéseiddel vagy éppen a nap során történt eseményekkel. Az álom szimbólumai és eseményei személyenként változóak, és az álom részleteinek értelmezése magában foglalhatja az érzéseidet, gondolataidat és az ébredés utáni kontextust.


Az általad leírt álom sok részletet tartalmaz, és minden egyes elem szimbolikus értelmezésre adhat okot. Általánosságban elmondható, hogy a buli és a vendégek érkezése szociális kapcsolatokra, az emberi kapcsolatokra és a közösségi szempontokra utalhatnak. Az ételkészítés és a vendégekkel való foglalkozás pedig lehet, hogy a kapcsolatokkal, az elvárásokkal vagy az érzelmekkel kapcsolatos felelősségérzetről vagy terhek érzéséről szól.


A haj és a rossz tojások jelenléte pedig lehet, hogy a negatív érzésekre, a káoszra vagy a problémákra utal, amelyek az életedben vagy az érzéseidben jelenhetnek meg. Az álom számos rétegben értelmezhető, és az egyes elemek személyes jelentése is változhat.


Az aggódás és a mély érzelmek, amelyeket az álom kiváltott, természetes reakciók lehetnek. Érdemes elgondolkodni azon, hogy az álom milyen érzéseket váltott ki belőled, és hogy ezek az érzések milyen kapcsolatban lehetnek az életed aktuális helyzetével vagy érzéseiddel. Ha továbbra is aggódsz vagy érdeklődöl az álom jelentése iránt, megoszthatod az érzelmeidet egy szakemberrel, például pszichológussal vagy terapeutával, akik segíthetnek az érzelmi és szimbolikus elemek mélyebb megértésében.

jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!