Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom jelenthet valamit?

Ez az álom jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a ház emeleti ablakából nézem, ahogy anyám kerítést épít vályogból. Hatalmas téglákat formázott meg, vagy inkább szabályos kockákat, majdnem 1 métereseket. Aztán, már félig kész volt a kerítés, de beesteledett. Elkezdett esni az eső és elázott a vályog. A felső kockák elkezdtek lecsúszni, majd egymás után leborultak. Kiabáltam anyámnak, hogy ledől a kerítés. Aztán, ahol leborult a kerítés, ott a kutya kiugrott, át az utcára és elszaladt. Amikor kezdett alábbhagyni az eső, kimentem megnézni. Az utcán elsétáltam az egyik végéhez, ott a járdánál néztem ahogy folyik a víz, és összegyűlt, hatalmas pocsolya volt. Aztán hírtelen, elkezdett örvényleni és lefojt a csatornába. Hallottam, hogy jön egy autó, meg egy csattanást. A járdán akartam vissza menni, hogy megnézzem mi volt ez a csattanás, de nem tudtam, mert a járdát benőtte a rózsa. Próbáltam átbújdokolni, többször belém kapott és megkarmolt a tüskéje. Aztán visszafordultam és inkább az autóúton mentem vissza. Viszont amikor ott mentem vissza, már kordonnal volt elkerítve a leomlott vályog kerítés. Aztán ahogy mentem, állt ott egy taxi amiből épp kiszállt a szomszéd lány, és köszöntem neki egy halk helóval. Ő meg úgy köszönt vissza, hogy „szia akesz” majd megkérdezte, hogy mi van a szókeresővel, vagy valami ilyesmi. Elkezdtünk beszélgetni, de már nem emlékszem miről, mert már félig ébren voltam, aztán fel is ébrettem.
jan. 1. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Falat emelnek köréd, visszatartanak az életben. Amit Te le akarsz rombolni, sikertelenül ezért mindig halogatod.

Vágysz új ismeretségre ami a fenti dokgok miatt nem lehetséges.


Én erre tippelnék.

jan. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Az álmok személyes és szubjektív élmények, és a jelentésük nagymértékben függ az egyéni élethelyzettől, érzésektől és gondolatoktól. Nincsenek általánosan elfogadott szabályok az álmok értelmezéséhez, de megpróbálhatunk néhány általánosabb elemet kiemelni az általad leírt álomból.


1. **Kerítés építése anyáddal:**

- Az álomban szereplő kerítés építése egyfajta határ vagy védelem megteremtését szimbolizálhatja. Az anyád jelenléte ebben a tevékenységben azt sugallhatja, hogy a védelmező vagy támogató szerepet játszik az életedben.


2. **Eső és vályog:**

- Az eső elázathatja a vályogot, ami arra utalhat, hogy az érzelmi vagy anyagi erőfeszítéseid veszélyeztetve vannak. Az eső szimbolizálhatja az élet nehezítő tényezőit vagy kihívásait.


3. **Kutyakiugrás és eltűnés:**

- A kutya kiugrása és elszaladása az elveszítést vagy elveszett kontrollt szimbolizálhatja. Lehet, hogy az álomban szereplő kutya olyan része önmagadnak vagy az életednek, amely elszakadt vagy kiszabadult.


4. **Pocsolya és örvény:**

- A pocsolya és az örvény arra utalhat, hogy az életedben vagy bizonyos helyzetekben kezelhetetlen vagy veszélyes helyzetek alakulnak ki.


5. **Rózsa és tüske:**

- A rózsa a szépség és a szerelem szimbóluma lehet, míg a tüske a veszélyt vagy fájdalmat jelképezheti. Talán az álomban való átbújás kísérlete azt jelzi, hogy a szép vagy szeretetteljes dolgokkal való kapcsolat nem mindig egyszerű vagy akadálymentes.


6. **Taxi és szomszéd lány:**

- Az álomban szereplő szomszéd lány lehet egy ismerős vagy kapcsolat, amelyről valamilyen módon érzelmi kötődés vagy interakció van jelen.


Az álom különböző elemei együttesen értelmezhetők, de emlékezz arra, hogy az álmok sokféleképpen értelmezhetők, és nincsenek univerzális szabályok. Az ébrenlét során tapasztalt érzéseid és gondolataid is befolyásolhatják az álom jelentését. Ha az álom erős érzelmeket váltott ki, érdemes elgondolkodni az életed jelenlegi kihívásairól és érzéseiről, és ezeket összehasonlítani az álomban megjelenő szimbólumokkal és eseményekkel.

jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miert úgy koszont hogy szia akesz?
jan. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3: Nem tudom, számomra is rejtély. Semmit sem jelent nekem ez a szó vagy név, nem tudom, hogy mi vagy ki az az akesz.
jan. 2. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!