Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális dolog ez?

Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Fiatalon észrevettem, hogy hajlamos vagyok álmodás közben ráeszmélni, hogy álmodom. Idővel rájöttem, hogy mi is a tudatos álmodás, viszont azóta nincsennek rémálmaim. Tudom, hogy álmodok, és tudom, hogy nem lehet gond. Pedig a tudatalatti képes érdekes dolgokat kitalálni, biztosan tudjátok, rossz érzést kelteni az emberben. Viszont én bármikor potenciális veszélyt látok az álmaimban (akármi legyen, személy, vagy tudomisén, álmodtam már fekete alakkal, halottakkal, vagy hogy az istállóban vívtunk élet halál harcot) azonnal megakarom ölni. Lehet köze ennek ahhoz, hogy tudatos álmaim alatt nem szexelek mint más álmodó, hanem embereket ölök? Nem vagyok pszichopata, szimplán jól esik álomban kiélni azt amit a valóságban nem lehet. Vagy kamionok elé ugrok, tesztelve milyen egy álomban. Vagy kések szúrok magamba. ELOTTE BEBIZONYOSODOM, HOGY ALMODOK, valamiféle tesztel, mint az orr befogása, ujjak számolása, stb. Nem szoktam kábítószerezni sem. Tehat normalis, hogy az embernek nincsennek remalmai? Talan az utobbi 5 evben 1 volt akkor is azthittem megbolondultam, mert ittvolt az ágyban még egy belőlem és megfojtogatott.

jan. 26. 03:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Es mi tortenik ha kamion ele ugrasz vagy ha kest szursz magadban?
jan. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Minden épelméjű ember ráeszmél.
jan. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Alapvetően peldaulzha lezuhansz valahonnan ->meghalsz álmodban, vagy akármilyen módon meghalsz, automatikusan felébredsz, vagy egy másik álomban találod magad, mert az agyad nem tudja feldolgozni a halált mivel nem ismeri. Viszont mivel én tudatos álomban tudom, hogy nem halhatok meg, nagyon nem történik semmi. Minimálisan leszimulálja a test a fájdalmat, elsőnek azt ereztem, de szinte semmi, majd megy tovább az álom. Kamionnál hasonló, egyszerűen ele ugrok elvisz valameddig azt kesz. Semmi különös.
jan. 26. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Fuu nekem ez miatt nem megy a tudatos almodas mert rettegek az ilyenektol hogy lezuhanok, megutom magam, fájni fog stb
jan. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!