Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Normális dolog az, hogy...

Normális dolog az, hogy valaki rendszeresen rosszat álmodik, miután meghalt egy közeli hozzátartozója?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 22:54
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Attól függ, hogy ...
40 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
A gyász miatt sajnos normális
2021. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is sajnos
2021. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akitakarsz ***** válasza:
90%

Mi számít rossznak?

Mióta nekem halt meg közeli hozzátartozóm, rendszeresen álmodok olyat amiben benne van, sőt rendesen beszélgetek vele pl.

Szerintem ezek kifejezetten jó álmok de lehet valakinek ez rossz lenne

2021. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másképp dolgozza fel a szerette elvesztését. Valaki rémálmodik, valaki meg abszolút kedves dolgokat álmodik, és olyan is van, akinek ez álmában nem jelenik meg. A rémálom kellemetlenebb, de ugyanúgy a feldolgozáshoz vezet.

Mikor halt meg a hozzátartozód? Mert, ha már mondjuk fél éve, akkor esetleg érdemes elmenni ezzel szakemberhez. Illetve abból sokminden kiderülhet, hogy ezekben az álmokban mi történik, valami ismétlődő motívum vagy különböző dolgok, szerepel-e mindben az elhúnyt stb?

2021. aug. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Minden normális. Én apu halála óta egyszerűen nem álmodok.
2021. aug. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is álmodtam vele, de ez nem volt rossz.
2021. aug. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!