Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez normális dolog?

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

néha északánként álmodom. olyan 10 másodperces álom, amit reggelre elfelejtek. másnap pont ugyanaz, amit álmodok, pont úgy megtörténik, és akkor jut eszembe, hogy ez már megtörtént velem(álmomban)

azt szeretném tudni, hogy ez normális e, veszélye, jó, vagy rossz, milyen hatással van rám?



2013. márc. 30. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy látó vagy. Keress fel egy szakembert, hogy hogy tudod kezelni. Nem feltétlenül áldás ez.
2013. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hm ilyen már velem is volt nagyon sokszor=/

sajnos én is mindig csak akkor jövök rá,hogy ezt megálmodtam, mikor már megtörtént.

2013. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez csak deja vu. Nem álmodtad meg, csak azt hiszed.
2013. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
biztos, hogy megálmodtam! néha felébredek utána, és akkor még emlékszem, de reggelre elfelejtem, csak mikor megtörténik, akkor jut eszembe
2013. márc. 30. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:

13:34 ez azért hülyeség,amit írsz,mert én naplót is vezetek az álmaimról és sokszor pontosan megálmodok olyan részleteket,hogy az illető milyen ruhában van a történések pillanatában és jóval később úgy is lesz.

Pl a leghosszabb kapcsolatommal megálmodtam a szakításunk pillanatát,ahogy megy le a lépcsőn és végig hátra néz és pontosan megálmodtam az ezüstszürke kabátot,amiben volt.

Aztán mivel nem volt olyan ezüstszürke kabátja én meg hozzá vagyok szokva,hogy ha egy részletre pontosan emlékszem,az úgy is lesz,mindig mondtam magamnak,mikor már szakítani akartam,hogy :de hát nincs is ilyen kabátja...

Teljesen ledöbbentem,mikor 1 hónappal a szakításunk előtt beállított az újonan vett ezüstszürke kabátjával,amit az álomban láttam.

A mostani párom is már szokik hozzá,hogy ez nálam így van,és mivel megálmodtam már jó pár dolgot,amit megélünk a közeljövőben,most elkezdtem azt a játékot játszani vele,hogy leírom őket,leragasztom egy borítékban,vele aláíratom dátummal együtt és ő elteszi.

2013. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%

Ez előtti:


1. vett egy olyan szar kabátod, de meg belehallucináltad, hogy akkor most már szakítani fogtok és szakítottál vele.


2. tudat alatt úgy rendezed az eseményeket, hogy minden olyan legyen, mint álmodban.


Van még kérdés?

2013. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

adf(satöbbi) a tudatalattim ilyen fasza,hogy minden eseményt így meg tud rendezni?

Köszönöm adf(satöbbi a bizalmat,ha ilyen jó vagyok az események megrendezésében))Akkor miért nem tom megnyerni a lottó 5-öst,pedig azt is igencsak szeretném wazze.

2013. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert nem hiszel benne eléggé ifjú padavan. De majd az erő felkarol és megértesz mindent.
2013. márc. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De most felnyitottad a szemem :AZ ERŐ VELEM VAN! (meg a személyi igazolványom is):D
2013. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!