Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez alvásparalízis volt?

Ez alvásparalízis volt?

Figyelt kérdés
miután felébredtem az alvasbol es az almombol par percig meg benne voltM vmfelig az almomba, nsm birtam megmozdulni, leblokkoltam es nem tudtam felfogni hogy mar ebren vagyok, nem reagalt az egesz testem arra hogy meg tudnek mozdulni
jan. 30. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen...
jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grimfox ***** válasza:
70%
Igen, ez lehetett alvásparalízis. Bár az alvásparalízis mindig együtt jár egyfajta félelemérzettel is. Van hogy csak a mozgásra való képtelenség miatt, van hogy más faktor is közrejátszik, de a félelemérzet, vagy minimum erős nyugtalanság az adott. Van, hogy nincs is igazi bénulás, csak ez a nyugtalanság, félelemérzet.
jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az álom az álomban, ezért nem tudtál megmozdulni, már azt hitted ébren vagy de nem így volt. Van egy kevés tapasztalatom ebben.
jan. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alvásparalíziskor sokan egy démont manifesztálnak aki ráül az ember mellkasára és ezért nem bír mozogni. Nem hallottál esetleg furcsa zajokat a szobából ébredéskor?
jan. 31. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!