Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Feltettem egy tükröt a hálószo...

Feltettem egy tükröt a hálószobában és folyamatosan halottakkal álmodom, ez miért van?

Figyelt kérdés

Hallottam már róla hogy nem jó hálóba tükröt rakni. De úgy voltam vele, hogy úgyis olyan helyre rakom, ahol sem engem sem pedig az ágyat nem tükrözi vissza. Az ágytól jobbra található kb 2,5 méterre a falon 80 cm magasságból kezdődik.


Ma viszont megint olyat álmodtam, aminek talán köze van a tükörhöz. A halott papámmal álmodtam akinek az ölében a régi kutyánk volt és őt simogatta. Szóltam neki hogy jöjjön közelebb de csak ott ült, a kutya viszont oda jött hozzám. (Nem tudom miért de folyamatosan sírok ahogy ezeket írom pedig már 7 éve halott a papám és nem feltétlen miatta sirok úgy érzem, hanem a helyzet miatt talán) Szóval a kutya oda jött hozzám, aki miután a közelembe jött, el kezdett vicsorogni rám. Papa továbbra is ott ült, viszont amit még ki tudok venni az álomból az az, hogy egy ablakon keresztül láttam őket a régi házunkban. Én bent voltam ők pedig kint az udvaron. És az ablak keretje, amin keresztül láttam őket megegyezik a tükröm keretjével ami így belegondolva elég ijesztő.


Mit jelenthet ez az álom ? Miért van?

A tükröt egyenlőre nem akarom levenni mert jól néz ki, bár ha továbbra is ilyeneket álmodok akkor talán leveszem.


Ui.: 12 db 30x21 cm tükröt ragasztottam fel a falra, köztük 0,5 cm hézagban látszik a fal amit feketére festettem, csak úgy mint a keretet.



febr. 2. 05:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Túl sokat foglalkozol e témával, ezért kattan rá az agy is, mással foglalatoskodj, és kevesebb ilyen típusú álom ér majd. Tükör nekünk is van az ágy előtt 3M-re és jó nagy, de máson jár a fejünk pl. a mindennapok kisebb nagyobb dolgain.
febr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a gyerekkori hálószobámban egy hatalmas fesülködő asztal van, óriasi tükörrel. 10+ évig aludtam ott. Hidd el, nem azért álmodsz a nagyapaddal, mert ott a tükör. Csak szimplán hianyzik neked és az agyad előhozta. Amúgy azt mondják, hogy időváltozast jelent a halottal álmodni. 1-2 nap múlva más lesz, ha eddig hideg volt keleg lesz, ha meleg, akkor hideg, vagy eső...

A tükör max azért nem jó az ágy mellett, mert az agy ha hirtelen felriad az álomból nem tud térben időben stb orientálódni és előfordulhat, hogy megijed a saját tükörképedtől, mert nem ismered fel magad... Velem előfordult párszor, jót röhögtem magamon. 😅 Ha fekve, ülve nem látod magad benne, akkor nincs gond, ha látod, akkor tegyél elé egy széket.

febr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Felismerhető részletező stílus, ami által az életszerűség látszatát próbálja kelteni, de csak kitaláció.

Még csak nem is saját ötlet alapján íródott.

Valójában még a helyesírásával is elárulja magát, ne dőljetek be neki...

febr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az első két válaszolónak köszönöm! Így reggel tiszta fejjel már valóban viccesnek tűnik az egész, csak az álom utáni percekben elég parának tűnt, miután a sógornőm a fejemhez vágta milyen buta vagyok hogy tükröt teszek a szobába, jól el is ijesztett miért nem szabad ott lennie.


A harmadik válaszoló meg bekaphatja. Jó unalmas életed lehet hogy beszólogatsz itt mindenkinek ahelyett hogy inkább figyelmen kívül hagynád, ha már segíteni úgy sem tudsz.

febr. 2. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:

én felújítok és az egész lakásban nincs semmilyen tükröződő tárgy. nincs tükröm. mégis álmodok halott szeretteimről.


a rossz álmok rosszak, de én a jó álmoktól sírok, mert borzasztó amikor felébredek és tudom h halott pl. az anyukám.

febr. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és már 3 éve nincs tükröm.
febr. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Ellensúlyozásként tegyél fel egy falinaptárt is. Ha a halottak meglátják, hogy ez már nem a középkor, majd békén hagynak.D
febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!