Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez álom vagy mi lehet?

Ez álom vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Bocsánat, nehéz megfogalmazni, de megpróbálom. Néha előfordul, hogy éjszaka felébred a tudatom, de a testem nem. Ilyenkor tér, időben betudom helyezni magam, hogy éjszaka van, fekszem az ágyamban, a testemet nem tudom használni, mert levan meredve. Teljesen külön érzékelem a tudatom a fizikai testemtől, de a tudati testen is az emberi testem formája. Szóval az éjszaka közepén alvás közben tudatában leszek, hogy az ágyamba vagyok és alszom és ez baromi frusztráló érzés ilyenkor ki akarok jönni ebből az állapotból és addig erőlködök a "belső lényemmel" ameddig fel nem sikerül a testem ébreszteni. Pl. arra koncentrálok erősen, hogy megmozdítsam a kezem amire megébred a testem vagy vmi hasonló.

Ez normális dolog álomban? Másnak is szokott lenni hasonló élménye? Nekem már többször volt, de a ma éjszakai tényleg nagyon tudatos volt, megpróbáltam a tudati testemmel felülni az ágyon, de húzott vissza a testem mint egy mágnes, de a jobbra balra való forgolódás könnyen ment, végül így sikerült felkelnem.


febr. 4. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szokott. Alvási bénulásnak nevezik, és pont azt jelenti amit leírtál. Az agyad felébred, de a tested nem. Stressz kezeléssel hogy állsz? Van szorongásod vagy más lelki gond?
febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alvási paralízisnek hívják.Nyugi teljesen veszélytelen.De baromi rossz.20éves korom környékén nekem minden este volt.Sokszor volt hogy olyan dolgokat láttam amit nem tudtam megmagyarázni.Félelmetes dolgokat.Ébren álmodtam.Remélem többször nem lesz.
febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!