Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Álomfejtés": Terhes vagyok,...

"Álomfejtés": Terhes vagyok, és már zsinórban több éjszaka azt álmodom, hogy csókolózok valakivel. Mindig mással. Van, amikor tudom ki az, van, amikor fogalmam sincs. Lehet köze a terhességhez?

Figyelt kérdés

A férjemet nagyon szeretem és minden rendben köztünk, ezért is gondolom, hogy esetleg a terhességhez lehet köze?

Tök hülyén is érzem magam, főleg, mikor tudom kivel csókolózok, mert az életben sose gondoltam volna rá úgy ezekre az emberekre. És most nyilván máshogy nézek rájuk. (Nem úgy! :D Inkább zavar.)

Férjemnek nem mondtam. Nem olyan típus, aki megsértődne, de valahogy ezt nem akarom elmondani neki. Ti elmondanátok?

Másnak is voltak rendszeres, furcsa, visszatérő álmai terhesen?



2021. márc. 10. 06:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem terhesen voltak néha ilyen álmaim, én elmondtam a páromnak, nem volt belőle semmi baj, tudta, hogy csak őt szeretem. Végül arra jutottunk, hogy akkor álmodok ilyet, amikor kívántam őt. :) Nálad nem lehet ez a helyzet?
2021. márc. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Én simán elmondtam a férjemnek. Mondjuk konkrét ismerőssel nem álmodtam ilyet. De ez akkor is csak álom. 🤷

Álmomban szexeltem már nővel is, pedig nincsenek leszbikus hajlamaim.

2021. márc. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Oh, nekem rendszeresen vannak erotikus álmaim. Mindig ugyanazzal a pasival, aki amúgy még véletlenül se az esetem se külsőre, se belsőre, és nem is láttam -ámé vagy 20 éve. A férjem tudja, nem zavarja, hiszen nincs miért.
2021. márc. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt tud igazán érdekes dolgokat álmodni az ember. Én mondjuk amúgy is szoktam ehhez hasonlókat.
2021. márc. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Emelkedett libidó miatt simán lehet. Terhesen nekem olyan erotikus álmom volt, amiben én voltam a pasi...
2021. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy belebotlottam ebbe a posztba, mert épp a minap néztem magam hülyének, el se mondtam a páromnak, nekem meg egy politikussal volt szexuális álmom xd jesszusom mondom...
2021. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én első terhességemkor is es most is almáimban rendszeresen leszbikus vagyok....

Nem is értem, miért.. nem minden nap, de elég gyakran..

Pedig most a második terhességemkor libidóm 0!


Első terhességem vége felé elmúlt. Gondolom ennél is igy lesz.

Nem vagyok homofob, de biszexuális sem.

A hormonok imádnak játszadozni az emberrel

:)

2021. márc. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!