Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenthettnek az álmok olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthettnek az álmok olyan dolgot amit a való életben szeretnénk? Létezik tényleges fiú lány barátság? Lehetek szerelmes abba a fiúba akivel álmodtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt álmodtam hogy kerget egy kutya és én futok és egyszer csak beleütközök a fiúba aki tetszik és barátok is vagyunk sőt osztály társak is,és utána át teleportáltunk egy kanapéra ott sorozatot néztünk avval a sráccal és egyszer megkérdezte hogy honna van a telefonom háttér képe meg mutattam neki eközben össze ért a kezünk láthatólag őt nem nagyon zavarta de engem egy kivsit igen majd megölelt utána átkarolt egymáyra néztünk és utána felébredtem.

Szerintetek mit jelent ez az álom?



#álom #Barátságból lehet szerelem? #Fiú lány barátsgá
2020. dec. 15. 06:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődsz iránta.

Lehet, hogy érdemes lenne közelebbről is megismerni.

2020. dec. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az álmok elég jelentős része a valós vágyakról szól. Nem biztos, hogy pontosan minden egyezik azzal, amire ébren vágyunk, de az ilyen úgynevezett vágyálmoknak az alapja nagyon is valós.

Hogy lehet-e igazi barátság? Persze, hogy lehet. És hogy lehet-e barátságból szerelem? Az is lehet. Meg fordítva is. Az életben, és főleg az érzelmekben nincsenek kőbe vésett szabályok. Lehet, hogy két ellenkező nemű ember barátsága soha nem alakul át szerelemmé. (Furcsa is lenne, ha minden lány barátom szerelmes lenne belém. :D) Tehát az, amivel sokan szeretnek fobálózni, hogy "előbb-utóbb valaki úgyis többet érez", ilyen formán baromság. Nem akarom most részletesen fejtegetni, hogy miért, de eleve lehetetlen és abszurd. De ez nem azt jelenti, hogy soha nem is történhetne ilyesmi. Nekem is van olyan lány - illetve most már inkább nő - barátom, akivel nem hiszem, hogy valaha bármi szerelmi dolog lenne köztünk. Szép, meg kedvelem, de amúgy nagyon nem passzolunk egymáshoz. Van olyan, akinél fel sem merült még a gondolata sem, hogy milyen lehetne vele. Van olyan, akivel barátként kezdtük, és egy egy éves kapcsolat lett belőle. De olyan is van, akivel kapcsolatként indult, 3 év után szakítottunk, most meg jó barátok vagyunk. És olyan is van - aktuálisan legjobb barátom - akivel barátként kezdtük, aztán majdnem összejöttünk, majd végül ismét barátokként folytattuk.

2020. dec. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik osztálytársammal álmodtam suli kezdetén...

Általában nem emlékszem az álmaimra, nagyon ritkán, de akkor is csak a rémálmokra sajnos.

Na de, a lány előtte tetszegetett, aztán ez az álom után bele is szerettem.

Az álom az volt, hogy bocsánatot kellett kérnem tőle, (a való életben is terveztem!)

és annyit sikerült kinyögnöm, hogy "bocsi" erre a csaj forgatta a szemeit és belevalóan lekapott!

Azóta persze összejöttem vele, habár most, december elején szakítottunk, érdekes volt ez az egész álom dolog a számomra.

16/F

2020. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat! Sokat segítettetek.
2020. dec. 16. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!