Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Az iskolámban voltam, diáknap volt így nem tanultunk, majd egyik pillanatról a másikra egy osztályteremben találtam magam, ahol egy szőke lánnyal voltam együtt, akit Annának hívtak, majd átöleltük egymást és csókolóztunk.Az álmomnak itt vége.

febr. 8. 10:02
 1/3 anonim válasza:
35%
semmit kb
febr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kapcsolatok és érzelmi kötelékek: Az álomban való osztályteremben találkozás és a szőke lánnyal való kapcsolat arra utalhat, hogy vágyaid vannak az emberi kapcsolatokra és az érzelmi kötelékekre. Az "Anna" név lehet egy fontos szimbólum, vagy akár valóságos személy is az életedben, aki fontos számodra.Szabadság és spontaneitás: Az iskolai diáknap és a hirtelen átmenet egy osztályterembe olyan érzést hordozhat magában, hogy kiszabadulsz a mindennapi rutinból, és spontán, szabadon élvezheted az életet. Az átölelés és a csók az érzelmek spontán kifejezését jelentheti.Önmegvalósítás és boldogság: Az álomban megjelenő élmények boldogságot és elégedettséget tükrözhetnek. Lehetséges, hogy az álom arra utal, hogy valamilyen módon kifejezted az érzéseidet vagy megtapasztaltad az örömöt és az elégedettséget egy bizonyos helyzetben vagy kapcsolatban.


Üdv egy jós és álomfejtő

febr. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van egy lány akit Csengének hívnak és kedvelem, de még nem tudtam elkapni hogy esetleg felvenném vele a kapcsolatot hogy jobban megismerjem
febr. 14. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!