Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az igencsam...

Mit jelenthet ez az igencsam hosszú álom?

Figyelt kérdés

Elég hosszú álmom volt az éjjel.

Az elején a régi gimnáziumos osztályunkal mentunk volna kirándulni, de leszálltam a buszról és elindultam valamerre. Egy kórházban találtam magam frissen diplomázott nővérkék között, és eltűntek a ruháim. Egy covid injekciót kellett volna beadnia, inteztuk a papirokat, aztan mondta szurjam be magamnak mint valami kábítószert. Beadtam, elkezdett feldagadni a tenyerem. Haverom bejott, segitett intezni a papirokat, ruhaim meg mindig sehol, közbe feltöltöztem és elkötöttem egy rendőr autót. Valami asszony elkezdett magyarázni, hogy itt ne vezessek, meg egy csávó is levállalt. A rendőrök azt mondták nincs baj. Ezután 2 másik haverommal és a kaukázusi kutyájával bemásztunk egy pici faházba, ahol campeltunk, majd hirtelen egy csonakban ültem 2 másik haverommal ahol az elet ertelmen gondolkodtunk es azon, bele kene ugorni a folyoba. Majd egy limuzinba voltunk ahol 3 szot talaltunk ki, harang papirika tokio, hogy majd reggel emlekezunk a szavakra (nem emlekezett xd).

Ezutan az itthoni parkban voltam,volt egy piros labda a földön, elrugtam, hirtelen lett 2 a helyen. Es mindig el el rugtam a labdákat de a helyukbe 2-3 uj labda került, igy rengeteg labdát elrugtam. Illetve kismalacoknak es nyulaknak csinaltunk ketrect, es ottvolt a regi kutyam, megsimogattam, közbe a ketreceket epitettük apámmal. Végezetül pedig valami vasúti sinnel voltam par emberrel ahol ottvolt egy lany is akit régen szerettem. Es fura volt latni. Nem volt rajta ruha, az olembe ült, de az egesz olyan fura volt. Aztan ott versenyeztek a vonattal ilyen emberek. Megjottek ismeroseim, odamentem beszelni hozzajuk.


21/f



jan. 27. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerinted mi az a maximum három szimbólum, vagy történés, ami ebből fontos? Ami szerinted központi elem, és érdemes vele foglalkozni. Mondjuk érzelmileg jobban megérint, még mindig részletesebben emlékszel rá. Ezt fontos, hogy te válasszd ki.
jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!