Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges megálmodni a...

Lehetséges megálmodni a jövőbeli házastársunkat? Olyan jó lenne

Figyelt kérdés

Nemrégiben volt egy nagyon furcsa álmom reggel. Álmomban egy tengerparton voltam, de a világ legidillibb tengerpartján. Egy csendes, szinte hullámtalan öböl volt. Fehér homok, világoszöld víz, pálmák, hegyek szemben, ragyogó napsütés. Először bementem térdig a vízbe, ami tiszta volt, meleg, csodálatos. De aztán befeküdtem egy függőágyba, ami közvetlenül a vízparton volt 2 fa közé kifeszítve. És akkor mikor oda befeküdtem, mellém lépett egy férfi (nő vagyok), a feleségének szólított, és fölém hajolt egy csókért. Valahogy érzékeltem, hogy ő a férjem, és épp a nászutunkon vagyunk. Aztán mondta, bemegy a vízbe. Vele tartottam, és ahogy lépdeltünk befelé a langymeleg vízben, mondta mennyire tetszik neki az új házunk. Fogalmam sem volt, milyen házra gondol, de azt mondtam nekem is tetszik, mert bárhová költöztem volna vele. Aj, aztán felébredtem.

Na és ezt kb. 1-2 hete álmodtam egy reggelen, mély nyomot hagyott bennem. És most meg a munkahelyen a héten kezdett a cégnél egy új ember, és arra gondoltam, ő a férfi az álmomból, ő a férjem, akivel nászútra megyek, meg akivel összeköltözök valami új helyen. Valahogy hasonlít karakterileg az álombelire. Lehetséges lenne, hogy megálmodtam a jövőt? Olyan jó lenne... De ezt neki sosem mesélhetem el, mert hülyének néz. Maximum majd a nászutunkon elmesélem. :D De van valami, amit nem merek még nektek se leírni.


febr. 15. 23:09
 1/6 anonim válasza:
67%
Aranyos nagyon😄🙂
febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
91%
A jelenlegi párommal hasonlóan voltam, azon a nyáron úgy voltam, hogy áh én nem ismerkedem most egy ideig, kicsit hosszabb én időt szeretnék tartani. Aztán érdekes dolog történt, mert szokástól eltérően megnéztem talán a heti vagy a havi horoszkópomat, soha nem hittem az ilyenekben, meg nem is nézegetem soha, csak feldobta a hírfolyam és rámentem, hogy miért ne. Na az olyat írt, hogy leesett az állam. Elég meredek infókat írt, hogy összeismerkedek valakivel egy nyaraláson, akivel más helyről származunk, gyors vonzalom alakul ki, nem szabad elengedni blablabla. Elkezdtem álmodozni erről, hogy mi van ha igaz, elképzeltem a helyzetet, hogy milyen lehet. Kb 1 héttel későbbre be is volt tervezve egy nyaralás, ahol végül megismertem a páromat. Azóta is tökéletes párkapcsolatban élünk. Lehet csak bevonzottam az egészet és egy ilyen "hír" után csak nyitott szemmel jártam, de megtörtént.
febr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
És mi az amit nem mersz elmondani nekünk? Valami perverz álom? :D
febr. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha tetszik neked a kollégád, és szingli, akkor valósítsd meg.
febr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismertem egy olyat, akinek ez volt.
febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát, tengerpart erőt jelent az álomban. (Szimbolizmus)
febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!