Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A szexuális fantáziák csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális fantáziák csak ránk tartoznak vagy a házastársunkra is?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a házastársra is. Hogyan tudna akkor pl. megvalósulni? Nem hinném, hogy jó megoldás lenne, ha egyszer csak kiderülne a házasélet közepén, hogy mondjuk lábfétises vagyok. Fő a fokozatosság.
2019. dec. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a házastársunk is benne van (pontosabban csak ő), akkor rá is tartozik. Ha a fantáziákban Bon Jovi, vagy Britney Spears a főszereplő, akkor csak ránk.:)
2019. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, amiben ő nem szerepel azt nyilván nem osztjuk meg vele. Nem kell mindenről beszámolni, mint egy kisiskolásnak, én sem faggatózom szal szerintem ez az egyéni kulturáltsághoz hozzá tartozik.
2019. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami olyan, amit ki szeretnél próbálni, akkor azt csak meg kéne beszélni a házastársaddal, hogy tudjon róla.



Ha a szomszéd marcsit dugtad ámodban, azt viszont nem kéne. Azzal fájdalmat okozol. És csak gondolj bele, mi lenn, ha az asszony előállna, hogy a munkahelyén lévő Pistával álmodta, hogy épp kemény f4száv4l dugta, az neked hogy esene.

2019. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb ahogy négyes írja. Bár ha pistát komolyan akarja a kemény f4sz4val, akkor azért szakítson legalább előtte .
2019. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szomszéd Marcsi előtt sem ártana. :)
2019. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én szexuális fantáziálásomban általában egy nő és egy férfi szerepel, aki nem én és nem a férjem. Tehát semleges. De nem osztom meg a férjemmel. Miért is tenném. Házasságban is lehet az embernek privát szférája.
2019. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért ne tartozna a házastársunkra?
2019. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elmondtam neki, hogy jó lenne ha ő lenne felül. Ettől kiakadt. Jó lenne, ha pl. azt a havi egyet nem a hálószobában, hanem máshol csinálnánk. Ettől kiakadt. Jó lenne, ha nem koromsötétben csinálnánk. Ettől kiakadt. Megemlítettem neki az orált. Ettől majdnem behányt. Mondtam neki, hogy jó lenne, ha már kipróbálnánk 20 év után másik pozíciót is, mint az 5 perces misszionárius. Ettől kiakadt. Jó lenne ha kényeztethetném őt. Ettől megint kiakadt. Én itt feladtam.
2020. jan. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

9 20 év után mondtad, mi? 20 percet akartál írni, valld beee!!!

Amúgy nyílvános helyen necces. Vagy izgat a tudat, hogy rajtakaphatnak? Tini vagy?

Vegyél fel magadnak olyan hangfájlot amin léptek hallatszanak, és képzeld, hogy extrém helyen vagy,mindjárt lebuktok. Bár lehet nem működne a dolog...

febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!