Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mely három tulajdonság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mely három tulajdonság, adottság, "tényező" stb. miatt pótolhatalan a párunk, házastársunk?

Figyelt kérdés
A három legfontosabbat keresem, amik arra a mosolygós kijelentésre indíthatnak egy embert, hogy ezt mondja: Boldog és hálás vagyok, hogy Ő lehet a párom.
2019. márc. 6. 06:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő tudja a wi-fi jelszót

Nem felejti el, hogy hova raktam a Cavintont

A harmadikra nem emlékszem

2019. márc. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Szex, szex, szex. Jó szex meg csak akkor van, ha mindketten jól érezzük magunkat a kapcsolatban. Az meg nem három dolog csak.
2019. márc. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem három dolog miatt mondom, az egész lénye, gondolkodása, hozzáállása, jövőképe, minden, ami ő az, ami engem megfogott és ami miatt örülök, hogy ő lehet a férjem. Most mondjam azt, hogy mert jó vele a szex, odaadó és jó a humora? Mással is szexeltem már korábban, mással is jó volt. Más is tud odaadó, őszinte, hűséges lenni, és másnak is van jó humora. Ezek mind önmagukban nem mondatnák velem azt, hogy ő az Igazi, viszont mégis így érzem. Ez nem felsorolás kérdése, ez egy érzés ami elönt, mikor vele vagyok.
2019. márc. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lelkiismeretesség, szeretet, humor.
2019. márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. hatalmas szíve van és nagyon tud szeretni


2. Rendkívül őszinte


3. Nagyon jó a humora

2019. márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Biztonságot ad, ahol ő van ott van az otthonom

2. Támogat mindenben, mellette úgy érzem bármire képes vagyok

3. Szeretem, azt az embert aki mellette vagyok

2019. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha már meg kell magyaráznod, hogy neked mire kell az illető, vagy miért pótolhatatlan akkor te nem őt szereted.


Ha meg így indul neki valaki társat keresni akkor elmehet egy boltba is vásárolni lista alapján.

2019. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egy pontot sem tudok írni, mert én még nem találkoztam számomra pótolhatatlan nővel...
2019. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.... s azokat végig olvasva láthatóvá válik, hogy milyen sokfélék vagyunk.

Nagyon élvezem a hatlmas különbséget a válaszok között.

...

Sokfélék vagyunk, és mindannyian jók :)))

2019. márc. 6. 11:24
 10/10 anonim ***** válasza:

1.önmagam lehetek mellette, sosem ítélkezik felettem és pont azért szeret amilyen vagyok sosem akarna megváltoztatni


2.Bármit meg tudunk beszélni, de tényleg bármit, ha probléma van mindig találunk rá megoldást


3.ugyanolyan lökött mint én, egymás társaságában sosem tudunk 10 percnél több ideig rosszkedvűek lenni

2019. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!