Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért jönnek időszakonként...

Miért jönnek időszakonként ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Néhány havonta random emberekkel (ismerösök) álmodok , hogy meghalnak. Álmomban nagyon sírok értük.


Ezek az emberek akikkel álmodok hol rokonok, de tobbségében inkabb ismerősök, akikkel egyébként nem ápolok nagyon mély kapcsolatot.


Nagyon félelmetesek ezek az álmok. Sokszor látom őket a két szememmel holtan, vagy a temetésükön vagyok.


Nem nézek se horror filmet, és nem vacsorázok csülökpörköltet szóval ez nem lehet.


Lelki okai lehetnek? Mi lehet a háttérben? Mit jelenthet ezt álmodni?


márc. 7. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Gindolom nem túl rendesek veled. A halálukat kívánod. A síras ezt jelenti.
márc. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont hogy nagyon rendesek és szeretem is őket. Ritkán találkozunk ha éppen külföldről haza jönnek, vagy egy-egy kép lájkolása után egymásra írunk. Sokukkal gyerekkori jó kapcsolatom volt. Tegnapi álmomban egy csaj halt meg, és mikor megtudtam nagyon sírtam , és nem fogadtam el. Azután mindjárt felébredtem.
márc. 7. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szeretnél velük mélyebb kapcsolatot ápolni, hiányzik a közelségük?

Te tudod igazából mi ez az érzés pontosan, a tudattalanunk érzésekkel hozza felszínre a vágyakat, emlékeket, feldolgozatlan problémákat álmunkban.

Az is lehet, hogy az az éned hiányzik, aki akkor voltál,amikor velük közelebbi kapcsolatban álltál. Ha sosem volt ilyen, akkor az elmúlás, akár a saját elmúlásod is okozhatja.

De a legvalószínűbb hogy az ő hiányuktól tartasz. Lehet hogy félsz hogy elveszíted őket.

márc. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!