Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet az álmomnak valami...

Lehet az álmomnak valami jelentése/jelentősége? 26/F

Figyelt kérdés
Álmomban középiskolás voltam. Helyettesítő tanár volt bent, nem csináltunk semmit. Én egy általam rajzolt, számomra ismeretlen 20-30 év körüli, fiatal férfi arcát satíroztam be fekete tollal. Nem nagyon hiszek az ilyesmiben, de nagyon megmaradt bennem ez az álom. Valakinek van valami ötlete?

márc. 14. 12:07
 1/1 Szervizmérnök úr ***** válasza:
33%

Mármint nem hiszel az álom jelentőségében?

Az életünkre nézve, "misztikus értelemben" nincs is jelentősége. Az álmok csak agyi kémia, éjszakai szoftveres karbantartás, korábbi benyomások utóhatása, szimbolikus megjelenítések.

Bármi hülyeséget ki lehetne rá találni, de ezt inkább neked kellene tudni, hogy mihez kapcsolódik, ami rád érvényes. Idegen ezt nehezebben találhatja ki.

26 éves öregemberként, a fiatal éned már a múlté, elbúcsúzhatsz tőle, jól össze is firkáltad.

Lehetne fantáziálni, de nincs sok értelme. Nem befolyásol semmit.

márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!