Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vannak visszatérő elemek az...

Vannak visszatérő elemek az álmaitokban? Szoktatok foglalkozni a jelentésükkel?

Figyelt kérdés
Mit tudnátok erről mondani?

2018. febr. 15. 20:22
 1/7 anonim válasza:
100%
Nekem vannak,bár mindig más formában.
2018. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Folyton azt álmodom, hogy kórházban vagyok mióta megműtöttek. Szerintem magyaráznom sem kell miért.
2018. febr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nekem már elég sokszor előfordult, hogy ugyanazt álmodtam meg pontosan amit korábban. Nem foglalkoztam vele, de érdekes az biztos. Egyébként nekem a megérzéseim szoktak beválni, az álmaim soha.
2018. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak visszatérő álmaim. :(
2018. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


Évekóta rengeteget foglalkozok az álmokkal. Nagyon érdekes üzenetei szoktak lenni az álmoknak, csak nehéz megérteni az álmok üzenetét. Több mint száz évvel ezelőtt Freud és C. G. Jung fedezte fel, hogy pszichológia számára menyire fontosak az álmok jelentései. De minden ember számára van jelentése a legtöbb álmának. Azok a fontos álmok, amik sokat foglalkoztatják az álmodót, amikor ébren van. Vagy sokszor ismétlődik egy álom. Esetleg évek múlva is úgyemlékszik valaki egy álmára, mintha pár perce álmodta volna. Ezeknek az álmoknak fontos üzenete van az álmodó számára a tudatalattijából.

A saját állmaimat elemezve hihetetlen dolgokara jöttem rá saját személyiségemmel kapcsolatban.


Ami nagyon fontos, hogy az álmok igazi jelentését csak az álmodó értheti meg. Se más, álmosk9önyvek pedig nagyon félre vezetőek. Nagyon tapasztalt ember, csak segíthet megérteni egy álmot, de tudja megmondani, mit jelent egy álom az álmodónak, amíg nem ismeri az álmodó mindenapi életét, problémáit.

2018. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak néhány visszatérő elem szokott lenni az álmaimban. Pl: nagyon sok álmomban voltam vizicsúszdán, sok álmomban menekültem. Nem tudom a jelentésük sajnos, de nem is igazán érdekel.
2018. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Munkatárssal, vagy pár, számomra fontos személlyel szoktam álmodni ritkán. Ezek számomra figyelmeztető jelek.
2018. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!