Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elég érdekes álmom volt most...

Elég érdekes álmom volt most a délutáni alvásnál. Ennek lehet valami jelentése?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,hogy a családommal vettünk egy házat és beköltöztünk,amire

később mindenki momdta hogy ez egy kísértetjárta ház(ennek nem volt jelentosege az alomba de ez is meragadt)

Csináltunk egy házavatóbulit,rengeteg embert elhívtunk,voltak olyanok köztük akiket ismertem és voltak olyanok is akiket egyáltalán nem,még arcról sem. Az álmom elején mindig a szobámban hagytam a telefonomat akire valaki mindig figyelmeztetett és bementem keresni azt. Az álmomban lévő szobámnak két ajtaja volt és az egyik mindig bevolt zárva

. Volt az álmomban lévő bulin egy srác is,aki fiatalabb volt nálam,de én neg akartam vele ismerkedni viszont visszautasított,magára az indokra már nem emlékszem.

Aztán észrevettem,hogy a legjobb barátom eltűnt a buliról,ígyhát a mostani párommal kimentünk az utcára,és elkezdtük keresni őt,majd a háza előtt rábukkantunt,azt mondta csak beugrott egy pulcsiért mert fázott. Ezek után ott a ház előtt megjelent egy aktuális osztálytársnőm,akivel eddig nagyon jó barátságba voltam viszont szerintem a hátam mögött mond rólam érdekességeket...Megjelent még ennek a lánynak az exe is,aki két hatalmas pitbullt sétáltatott az utcán,illetve egy másik lány akivel szintén jó kapcsolatom volt régen viszont mára már nem tartjuk a kapcsolatot. Érdekes volt mert a lánynak az álmomban volt egy piercing az orrában,sőt 2is,és a haja rózsaszìnre volt festve. Ez a lány drogott vett a másik lány exétől,és még abban a pillanatban ott termett egy rendőr és lekacsolta őket.

Ezután a többiekkel visszamentünk a partira,közben vihar volt.

Remélem valamennyire átlátható,engem érdekelne milyen jelentőségek vannak ebben az állmban,mert ez elég érdekes volt és nem gyakran szoktam az álmaimra emlékezni.

18/L



2018. febr. 26. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem magad se érted hogy mit írtál.Van szó a félelmeidről,csapda feléd,még vágyat is megfogalmazol benne,csak a sorrend nem mindeggy mert úgy mást jelent.Ebben a formában a saját harcod éled meg magaddal szemben.Félelmet kínt csalódást.
2018. febr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az életedről szól az álom. Családot alapítottál (vettünk egy házat). A ház a családodat jelképezi. Boldognak látnak benneteket (kísértet járta). Azóta gondtalan vagy és vidám (buli). Rengeteg embert megismerhettél (rengeteg ember). Még magadra sem volt időd, hanyagoltad a feladataidat (telefon elhagyása). Lezártad a múltadat (zárt ajtó). Volt részed visszautasításban. Legjobb barátod magányos (fázik). Vele kapcsolatban valakit elfogadsz (visszamentünk a partira). Valakit elítélsz (rendőr lekapcsolta). Agresszivitás, önzőség, magának való (két pitbull). Szexuálisan önző, meggondolatlan (két orrpiercing). Könnyű kalandokban gondolkodik (rózsaszín haj). Félre akarod vezetni a másik lány exével (drogot vett). Ezután érzelmi vihar kísért (vihar).
2018. febr. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!