Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyen borzalmat...

Miért álmodtam ilyen borzalmat? Megbolondultam? Mostmár 11 napja a hatása alatt vagyok, pedig csak egy àlom volt. Mi ez?

Figyelt kérdés
Az volt az álom hogy sétálunk a férjemmel éjjel egy nádasban, ahol horgász helyek vannak kialakítva. Ott volt egy éppen horgászó fiatal férfi, nem ismertük, nem is hasonlít senkire. És minden ok és indok és előzmény nélkül megöltük, de inkább én voltam aki megtette, a férjem csak állt ott támogatva, de én konkrétan késsel megszúrtam többször. Majd a következő álomkèp az hogy az én szüleim panel lakása mögötti pár méteres füvesített területre eltemetjük. Azutáni kép hogy szüleimnél vagyok hétvégén mikor szoktam menni, eszünk, iszunk, jól érezzük magunkat, majd furcsa hangokra leszünk figyelmesek, mindhárman az ablakhoz megyünk, és látjuk hogy markológéppel szedik a földet valami csatorna csere miatt, de pont onnan ahova férjemmel a hullát temettük, és tudtam hogy megtalálják, kinyomozzák, és a szüleim tudják meg leghamarabb hogy mi tettük. Én ilyen szintű leírhatatlan félelmet, bűntudatot az életemben soha nem éreztem mint ebben az álomban. És az álom végéről a férjem eltűnt, én fiatal lettem, tizenéves korom vége fele jártam, és csak én egyedül néztem szembe azzal hogy kiderül mit tettem. És így visszanézve az a furcsa hogy nem a hatóságoktól, a börtöntől rettegtem az álomban, hanem attól hogy a szüleim megtudják ezt.
márc. 15. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem bolondultál meg, nyugi 🙂

Én nagyon sokszor emlékszem az álmaimra, és sokkal nagyobb hülyeségeket is álmodtam már, mégsincs semmi jele, hogy őrült lennék.

Viszont tény, hogy vannak álmok, aminek nagyon a hatása alá tudok kerülni, de majd elmúlik, főleg ha csak álomként tekintesz rá, és nem magyarázol bele semmit.

márc. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Horgászt öltél? Milyen egy istentelen gazember vagy. Akár én is lehettem volna, pfuj.
márc. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez azt jelenti hogy egy szociopata vagy
márc. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamit rejtegetsz es nem akarod hogy kideruljon
márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is valamiért félsz a szüleidtől, hogy valamit megtudnak rólad, ami szerinted számukra elfogadhatatlan és elveszíted azt a feltétel nélküli szeretet, ami gyerekként jár(t). A gyilkosság csak egy szimbóluma ennek, lehet bármi. A lényeg, hogy te magadat is ennyire elítéled. Hogy férfit ölsz - hát lehet ez valami szexualitással kapcsolatos dolog, de az is lehet, csak keveredik valami filmes klisé az agyadban a bűntudattal.
márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző életből lehet valami. Abból gondolom hogy (én is álmodok ilyen hullarejtegetést és félek hogy kiderül), nagyon a hatása alá kerülök, mikor felkelek még mindig tart, amikor már tudatosítom nagy nehezen hogy csak álmodtam, vagyis nem is tettem ilyet igazából, akkor is bűntudatom marad. Túl nagy hatással van ahhoz hogy csak fantázia legyen, és amikor elnyomom vagy fantáziába akarom kategorizálva, érzem hogy csak lefedek valamit ami attól még ott van. A legjobban úgy járok ha elhiszem, és bűnbánatot gyakorlok, de nem büntetem magam mert már nagyon a múlté. Ha nem is igaz, akkor sincs baj, egyszerűen csak sosem lennék képes ilyet megtenni, és ez megnyugtat. Ha van ilyen hogy előző életek, (mert csak ez magyarázhatja az álom intenzív hatását), akkor könnyen lehet hogy megtettem ilyet, mert ki tudja ki és milyen voltam, nem biztos hogy ilyen voltam mint most, lehet hogy most azért vagyok ilyen, mert ismerem hogy milyen rossznak lenni.
márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
31%

Megnyugodhatsz, GyK Ezotéria szekcióban akadnak sajnos súlyosabb pszichiátriai esetek, ez semmi.

A vacsora pH-értéke néha ilyen álmokat állít be, rá se ránts!

márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszed el, de ugyanezt álmodtam még tiniként visszatérő formában, csak én a kút mellé temettem. Ez a dolog sokszor átszivárgott a sima álmaimba is, előjött, hogy ott a hulla, csak meg ne találják. Aztán megtörtént az, hogy kibágerozták a kutat, ott álltam idegállapotban, szétcsúszva, és nem volt ott a hulla. Soha többé nem álmodtam ezzel.
márc. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Viszonylag sokan álmodnak ilyet.
márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!