Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ilyen entitinuimum létezhet...

Ilyen entitinuimum létezhet többször mint egy? Csak egy Szlendermen van mindenki által hallott legenda szerint?

Figyelt kérdés

Én szeritem az entitinuimum igenis létezik! Sőt, több is! Éjszaka észlelhető a prezenciája, elsurran, laptopok tűnnek el, biciglik, okostelefonok, kukák. Mondjátok, hogy rosszul tudom... páran megtekintőnek is hívják.


Nem csak egy Szlendermen van ha van? Mert ha igen gyerekek akkor



2023. nov. 5. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

A Slenderman száz%, hogy nem létezik, mivel, mint ahogy előzö írta, egy versenyen bukkant fel először. A Rake (Figyelő) szörnyről nem tudok. De ha létezik is, nem a mi gondunk, mivel nem Europában él.


De ha parázni akarsz inkább olvass europai szörnyekről. Illetve a tükrökben élő szellemekről. Sajnos több Slenderman is létezik CreepyPastán. Például: Splendorman, Tenderman, Slanderman, stb. Ha rákeresel erre: Slenderman and his brothers names Egy halom nevet dob ki és képet. :)

2023. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak létező alapjai az efféle teóriáknak. Rengeteg nevet kapott, de ez egyetlen egy entitás. Amolyan ati-isten. Az ősi kínai bölcsek szerint minden hatásnak megvan az ellenhatása. Isten pedig attól függetlenűl, hogy ő teremtette e meg az emberiséget vagy az emberiség teremtette-e meg Istent mindenképpen hatást gyakorol a világban élőkre. Ennek a hatásnak pedig meg van az ellenhatása is. Kivédhetetlen az anti-isten létezése. Viszont kivédhető ennek az anti-istennek a hatása. De ez egy másik történet.

Ezt az anti-istent úgy kell elképzelni, mint entitások összeségét. Az emberiség az évezredek alatt több hasonlóval is találkozott. A legtöbbjükről beszélni sem mertek és le sem jegyezték. Az ősök ugyanis nagyon jól tudták, hogy mi ez. Összefoglalóan a Biblia sátán néven emlegeti. De minden más vallásban megvan a megfelelője. Egyszerre létezik és nem létezik. Ugyanúgy, mint az Isten. Létezik és nem létezik. Csak míg Isten pozitív változást és reményt eredményez az ember életében, úgy ez anti-isten pont, hogy félelmet eredményez.

Isten és anti-isten nem támad egymásra. Tudják, hogy egyikük létének eltörlésével a másik is eltörlődne. Ehelyett inkább egyszerűen módot keresnek arra, hogy mkindkettő érvényes legyen. Folyamatosan éreztetik hatásukat. Egyik mindig megvédi a másiktól az embert és az ember maga dönti el, hogy az Istent vagy az anti-istent szolgálja-e .

Isten megtestesülése vagy ember testben nyilvánvalóvá vállása Jézus krisztus volt. Aki benne hisz, őt fogadja el, meghozza a döntését, hogy létezik Isten, Jézus, az teljes védelmet élvez az anti-isten tevékenységétől.

Aki pedig ezt nem fogadja el, az elfogadja az anti-Istent, de anélkjűl, hogy elfogadná a létezését.

Ezek az entitások pedig így válnak láthatóvá. Nem bizonyítható az ő létezésük sem, de attól még hatást gyakorolnak. félelem, rettegés, irracionális viselkedés, betegségek, háborúk...stb. Ez az anti-Isten műve.

Csak Jézus ismerete, megismerése, tanításainak tettekre váltása és követése képes arra, hogy felszabadítsa az embert az anti-isten befolyása alól.

Ez van. Istennek ez a megoldása támadt a szlendermenekhez hasonló mumusok, démonok és mindenféle entitások ellen. De ismétlem ez az egész Isten és anti-isten olyan mint két fa. Nem eggyek, de ugyanabból a talajból merítik a vizet. Ez tulajdonképpen egyetlen ősgonosz entitás megtestesülése és a szlendermen is csak az egyik megtestesülése.

Isten pedig egy megtestesüléssel bír, mert neki annyi is elég, hogy évezredekkel előre és utólag is tanítsa általa az embert.

Akik pedig Isten megtestesülése ellen tevékenykednek, tehát Jézus ellen, ők mind az anti-isten tevékenységében vesznek részt. Sokan anélkűl, hogy ennek tudatában lennének. Sokan úgy is, hogy ismerik Jézust, csak nem hiszik.


De igen, természetesen egy az entitinuimum, amiről kérdezel csak több megtestesülése van kinek kinek a sajátja, hogy minden emberből táplálkozhasson. Hinni lehet a létezésében, sőt kötelező, de Jézusra kell figyelni, mert ő megszabadít a szorongatásától.

2023. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
62%
Te mi a francról beszélsz, entity van angolban, ami magyarítva entitás.
2023. nov. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok a második.


"entitinuimum" Ez latin nyelven van.

Jelenése: nagyon

Én pedig az igazságról beszéltem.

2023. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

4.

Nincs ilyen szó szerintem, mutass bármi forrást, vagy meséld el a szó összetételét, szótövét, ragozását vagy bármi értelmét, értelmezését. Mutatok egy latin példát:


individuum (oszthatatlan rész, atom) < in- (nem; előtag) + dividus (osztott) < divido (eloszt)]


Tehát ennek például van értelme. "Entitinuimum" értelmezése?

2023. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sosem jártam ebben a kategóriában. Már tudom, hogy miért. Lövésem sincs, mi a kérdés. De azért a "biciglik" felvillanyozták a napomat... Köszönöm.
dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!