Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Azt állmodtam hogy az osztálytársam meg mutatta a földjüket , szölös volt a szölö sorok között buza volt amit már levágtak és össze voltak kötzve,

monta nekem az osztály társam hogy mászak fel egy fára és a fán nézem meg mekor a telkük, montam neki hogy nagyon nagy de a milyenké nagyobb. utána lemásztunk a fárol, és montam neki hogy menyünk haza , de mielöt haza megyünk nézükmeg a fánál hogy nem e hagytunk e ott semminket.

jó nem hagytunk ott semmit de találtunk egy lábnyomot aminek 4 4 uja volt egy hatalmas nagy kettő lábnyom , egy jeti lábnyoma volt montam nekihgoy szalagyunk haza, haza is szalatunk de mikor szalatunk meg láttuk a jetit és montam nekihogy szalagyunk át földön át is szalatunk de sáros let a nike cipőm. elmentünk egy irodába és elhitettük ajeti létezését és utána az erődben üldözték a jetit, na ez az állom mit jelent,?


2010. okt. 25. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én azt álmodtam, hogy egy játszótéren voltunk, haverokkal, én elmentem valamiért, miután visszaértem, addigra ástak egy nagy gödröt, ami tele volt gilisztákkal, és felfordult szőrtelen patkányokkal, egyszer csak a giliszták elkezdtek duzzadni, amíg hatalmasak nem lettek, és az álom további részében ezek elől volt a menekülés, nem részletezem, pedig érdekes volt...

na..szerinted ez mit jelent?

mert igazából ezeket szerintem senki sem tudja megmondani, maximum aki TÉNYLEG ezzel foglalkozik, nem csak ilyen EZO TVs "jós", de lehet még az sem...

én nem szoktam gondolkozni az álmaimon, megjegyzem amelyik tetszett, néha leírom, de ennyi

2010. okt. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
KRUDY GYULA ÁLMOS KŐNYV!!!!! NÉZD MEG NETEN, VAGY VEDD MEG BOLTBAN MÉG NEM IS DRÁGA, ÉS HIDD EL H BEVÁLIK, BENNE VAN MINDEN AMIT CSAK ÁLMOKROL LEHET TUDNI!! AJÁNLOM
2010. okt. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát kösz , de azért ha valaki tudja hogy mit jelenthet az írja le.
2010. okt. 26. 07:36
 4/12 anonim ***** válasza:
JOlét, boldogság, attol fűgg h a szőlő érett volt e vagy poshadt? Sár az a pénzt jelenti kb enyi :P
2010. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
A barátnőm arról álmodott, hogy rózsaszín cseresznyés kotongumik elől menekül.
2010. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
akkor biztos eléég be lehetett állva :P nem kéne annyit LSD-nie a barátnődnek :p
2010. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
értem kösz a szölő érett colt , és az egész föld sárban volt retenettenetesen sáros volt az egész föld de voltak pocsoják is a pocsoják mit jelenthettek.
2010. okt. 27. 18:32
 8/12 anonim ***** válasza:
maga a sár az gazdagság, a pocsoja már rossz, tisztálanság, és bűn. csak egy tanács ez egy jel a tudatlattidbol h bekéne vmit vallani, vagy jovitani az élet stilusunkon!
2010. okt. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de ugy mond nem is volt pocsoja csak hát sáros vizes föld, és hatalmas sár amerre mentem nagy sár volt. És hát ahogy futottam a haverom mellet meg álltam egy pillanatra és azt montam huu bazki sáros lett a nike cipőm :( és tocább futottam. Ma pedig azt állmodtam hogy az ötös lotto nyerőszámait és sajnos csak 2-3 számra emlékszek vissza az állmomból, azt állmodtam hgy mentük a családdal az autonkal amikor egy másik autó leakart szorítani és amikor le akart szorítani az az autós elejtette a 5 lotto szelvényét mi felvettük és , beadtuk a 5 lottot és gazdakok lettünk, nem mint ha most nem lenne vagyonunk de érdekes volt.
2010. okt. 28. 07:03
 10/12 anonim ***** válasza:
ahha ahhha... na és mik is voltak a nyerő számok?????? :)xDDD
2010. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!