Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon különös álmom volt....

Nagyon különös álmom volt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Tegnap este, azt álmodtam, hogy sétálok egy parkban és szembe jön velem valaki, de nekem jött és amikor hozzám ért, nekem minden elsötétült, olyan volt mintha elájultam volna vagy aludnék. Aztán hirtelen nagy fény lett, mintha egy nagy reflektorba néznék közelről, majd hirtelen ottvolt egy nagy fekete ajtó, aminek két ajtaja volt. (tehát ilyen kétszárnyú, vagy nemtudom)

Mintha hívogatott volna, én odamentem és kinyílt, de sötét volt benne és nem akartam bemenni, de valami kis fekete kígyók, vagy csápok, vagy kezek (elég homályosan láttam) kínyúltak és berántottak a sötétbe és hallottam ahogy becsukódik az ajtó.

Aztán hirtelen megint világos lett és olyan volt mintha előre repültem volna a fényességben, persze e kezek még szorítottak, és olyan volt mintha a fény így "fújt" volna felém, sőt süvített is, közben meg eszembe jutott egy csomó minden, olyanok is amiről fogalmam sincs, csak ma reggel néztem utána googlén. aztán mintha egyre közelebb kerültem volna a fényességhez, de nagyon fájtak a végtagjaim és az egész testem és akkor láttam hogy fehéren izzik a ruhám meg én is, aztán mégnagyobb, elviselhetetlen fény, mint egy vaku csak állandóan és felébredtem

nagyon ijesztő volt, de egy picit kellemes is

köze lehet az alvásparalízishez vagy a lidércnyomáshoz? vagy jelent egyáltalán vmit?


2011. nov. 5. 20:23
 1/4 sovjet ***** válasza:

fu hát fogas kérdés

nálam ugy volt egy álom hogy nem emlékszem rá csak az adot pillanatban nevzhetjük ezt dezsávünek(vagy minek)te hát mikor ott állok a barátomal szemben és beszélgetek vele beugrik 3 lehetöség hogy mi fog történi ( persze a realitás határain) de én mindig a egy olyat teszek ami egyik se :))


na de ez az álom szerintem a belsö tudatalatidba játszodot ( tehát nem álom vagy ilyen ez a nirvána féle vagy belsö erö) utalhat elözö életre vagy valami mély nyomot hagyo dolog történt veled vagy kelemes esetleg nem volt enek elöz ménye egy másik álom? vagy egy film?

hát meg próbáltam segiteni :))

2011. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egszer álmodtam hasonlót, de a amikor az ajtó kinyílt felébredtem, akkor viszont megijedtem, mert éjszaka keltem fel, de akkor a szobámban is világos volt egy pillanatig, vagy csak úgy tűnt, nemtudom
2011. nov. 5. 22:11
 3/4 sovjet ***** válasza:
akkor valószinüleg folytatodot a álmod valószin üleg tuddat allt em hagyot nyugodni és ezért meg álmodtad a folytatást amugy az ajtok az álmokban álltalában rejtet dolgokat nyitnak fell. ébredéskor nem éreszted ugy mintha valam meg változot volna?
2011. nov. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha arra gondolsz, amikor felébredtem még emlékeztem azokra a dolgokra, amiko ott "eszembe jutottak"....

pl.: a fejemben láttam egy atomot, ahogy valóban kinéz, akkor láttam belülről a svájci részecskeütköztetőt, akkor láttam davinchit ahogy festi az Utolsó vacsorát, láttam a vérszerződést, az antikhütérai szerkezetet, láttam ahogy a nagy piramist építik meg még egy csomó mindent

ezek a dolgok előtte nemnagyon érdekeltek és nem is tudtam róluk sok mindent, de most az álom után, mintha jobban ismerném ami körül vesz... erre gondoltál?

2011. nov. 6. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!