Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok már olyan rosszat,...

Álmodtatok már olyan rosszat, hogy miután felkeltetek teljesen elrontotta a napotokat és csak azon tudtatok agyalni?

Figyelt kérdés

Álmomban átéltem egy idegen inváziót. 😅 Sokszor ha rosszat is álmodok közben rájövök hogy csak álmodok és olyankor fel is ébredek, de ez most annyira valóságos volt és sajnos nem ébredtem fel. Van egy 7 éves lányom aki szintén szerepelt az álmomban sajnos és ettől még borzasztóbb volt. Valahogy úgy kezdődött hogy a szomszéddal beszélgettem kint a kerítésnél mikor egy hatalmas zaj és a nem messze lévő hatalmas torony eldőlt rá az egyik házra. Aztán a távolból még több durrogás hallatszott. Sokan futottak ki hogy mi történt. Fel akartam hívni a páromat de nem működött a telefon. Felkaptam a gyereket és egyszerűen nem tudtam mit csináljak. Maradjak vagy merre menjek. Szerencsére közben hazajött a párom bepakoltunk pár fontos dolgot hátizsákba, beültünk a kocsiba és elhúztunk bár fogalmunk nem volt merre, de azt mondta minél messzebb a belvárostól mert ott ugyanez van csak még rosszabb. Durrogások, füst mindenhol. Ahogy hagytuk el a várost és hátra néztem fura ember szerű lényeket láttam, akik 2-szer vagy 3-szor magasabbak voltak nálunk embereknél de hasonlóan néztek ki csak nem vékony hanem széles zömök volt a testalkatuk és valami maszk volt az arcukon. Teljesen bepánikoltam. Aztán itt egy rész kimarad, párom valahogy elkeveredett én voltam a gyerekkel meg volt még pár idegen ember akikkel próbáltunk menedéket találni valami faluban, találtunk egy elhagyott házat. Egyikük szólt hogy bújjunk el mert jönnek és én ezekre a lényekre számítottam, de emberek voltak egy kocsiban 4-en, nagy zsákokkal. Mindegyik kezében volt zsák, meg valami “fegyver” (balta bot ilyesmi) mi bezárkóztunk az elhagyott házba és az ablakból figyeltük ahogy a nyitva marad épületeket fosztogatják. Ezen a ponton szerencsére felébresztett a gyerekem és itt esett le hogy csak álom volt. Nagyjából írtam csak le borzasztó hosszúnak éreztem és azóta is a hatása alatt vagyok. Nem is magamat féltettem mert mondom ha meghalok hát ez van de ott volt a karomban a halálra rémült 7 éves lányom. Azóta azon gondolkodok hogy ha valami ilyesmi történne, akár idegenek akár bármi más, nem csak attól kellene félni hanem a sok rosszindulatú embertől is, bűnözőktől, fosztogatóktól akik még tetéznék a bajt.

(Egyébként semmilyen UFO-s filmet vagy ehhez hasonlót nem láttam az utóbbi időben szóval nem tudom mi volt ez. 😅😕)



márc. 18. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Könnyen meglehet, hogy a jövőbe láttál. Látomás. Volt még hasonló a múltban? Be is igazolódott?

Így igaz, invazió háború esetén fosztogatóktól is kell tartani, akik kifosztanak lelkiismeret nélkul.

Emberek járnak körülöttunk, akik csak lehetősegre várnak, hogy törvénytől valófélel nelkul elvágják a nyakunkat

márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

* félelem.

Ja , es sajnalok mindenkit, aki most terhes es akinek kisgyereke van. Ez a világ nem alkalmas gyerekvállalásra

márc. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem olyasmire amit álmodtam és megtörtént volna. Olyan már előfordult hogy sokszor álmodom ugyanazt, de ilyen még nem.

Borzasztó belegondolni hogy egy ilyen helyzetben hogyan tudnám megvédeni vagy biztonságban tudni a szeretteimet.

Valóban sajnos ez a világ ahogy ezt írtad egyre alkalmatlanabb a gyerekvállalásra.

márc. 18. 11:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, többször is. A világégés álmaim annyira nem viseltek meg, mint pl szeretteim elvesztése, szakítás egyebek álmomban.
márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A paramilitar katonaságot láttad, ami valóban létezik es nem humanoid eredetű, az ember eselytelen veluk szemben, mar ami a technológiájukat is illeti. Amolyan “földalatti” katonaság
márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Öh, igen. Nemrég álmodtam, hogy vizsgákra készülök és nem találtam a jegyzeteket, nagyon stresszeltem. Mikor felébredtem is tiszta ideg voltam, aztán tudatosult, hogy már dolgozok, de az egész napomat elcseszte.
márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
#2 Én nem őket sajnálom. Hanem a születendő gyerekeket. Mert aki gyereket vár, annak jó eséllyel saját döntése. De a születendő gyereknek az ő megkérdezése nélkül kell majd végig szenvednie ezt az életet, világot.
márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel az én életem sokkal rosszabb mint a rémálmaim így kb mindegy milyen rosszat álmodok
márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!