Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet az oka annak, hogy...

KönyvmolyUraság kérdése:

Mi lehet az oka annak, hogy ezt álmodom?

Figyelt kérdés

Visszatérő álmom, hogy sétálgatok majd meglátok egy valahonnan nagyon ismerős embert akit azelőtt még sosem láttam. Aztán elmegy és én is megyek tovább majd hátulról valaki megfogja a kezem és elkezd ráncigálni egy épület felé. Aztán bevisz oda és akkor meglátom azt az ismerős mégis idegen férfit. Ő átvesz a másiktól majd bevisz egy liftbe és elindulunk felfele. Amikor felérünk a legfelső emeletre meglátok egy velem egyidős lányt aki egy székhez van kötve. Aztán a férfi engem is leültet egy székre a lány mellé és összeköti a kezem, majd visszamegy a liftbe és megnyomja a földszint gombját. Amikor kettesben maradok a lánnyal elkezdünk beszélgetni és egyszer oda jukadunk ki, hogy ha valamivel ki tudnánk törni az ablakot meg tudnánk szökni. Aztán visszajön a férfi én pedig megláttam nála egy pisztolyt ami még jól jöhet. Amikor odaér hozzám felborítom a làbammal a széket. Miközben eldőlök az összekötözött kezemmel leverem a férfi övéről a revolvert majd amikor meg akar ütni odébb gurulok így kivédve az ütést. Közben meglátom, hogy a lány mellett van egy borospalack. Odakúszok és minden erőmmel rátaposok amitől az széttörik. Az egyik üvegszilánkkal szétvágom a kötelet ami a kezemen volt. A férfi közben odaért hozzám, de még mielőtt meg tudna fogni átcsúszok a két lába között és a lány felé futok. Ám ekkor nyílik a lift és kilép belőle a férfi aki lent elkapott. Én pedig fogtam a revolvert amit elvettem a másik férfitől és a ravaszt meghúzva háromszor belelőttem az ablaküvegbe. Az pedig széttört és én a lány felé dobom az üvegszilánkot, majd kiugrok az ablakon.


Eddig tart az álom. Nem tudom mi lesz a lánnyal, vagy akár velem. Nem tudom miért olyan ismerős az a férfi. És azt se tudom miért tér mindig vissza ez az álmom. Ti értitek mi lehet a jelentése?



márc. 25. 21:25
 1/4 HunLo ***** válasza:

Egy előző élet emlékei lehet ,ami többé kevésbbé pontos.

Szóval nagy vonalaiban pontos.


A férfi lehet ,hogy az akkori ismerőseid közül volt aki elárult téged.Vagy aki barátnak adta ki magát éveken keresztűl és aki végű elárúl téged.

Ilyen egyszerű :)


Nekem is voltak érdekes álmaim.

PL:

Felmásztam hgymászóként egy magas hegyre ahhonan lezuhantam valahogy és ,amikor földet értem egy sziklán komoly fájdalmakkal ébredtem fel az álomból.(Ez tényleg így volt!Nem vicc!)

Azt éreztem ,hogy elvan zsibbadva az egész testem ill fájnak a testemnek különböző részei.

ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy végre válaszolt valaki! Tehát előző életemre utal az álmom? És lehetséges hogy valaha elmúlik? Mert tegnap is ezt álmodtam és már kicsit unom meg mindig félek attól, hogy megölnek.

UI: amiközben álmodom nem jut eszembe hogy ilyet már álmodtam.

ápr. 14. 15:35
 3/4 HunLo ***** válasza:

,,UI: amiközben álmodom nem jut eszembe hogy ilyet már álmodtam"

Persze ,mert nem vagy elég tudatos hozzá.

Sokat kell meditálni,tanulni,figyelni,gyakorolni ahhoz ,hogy elérd ezt a tudatossági szintet.


,,Tehát előző életemre utal az álmom?"

Én szerintem igen.


,,És lehetséges hogy valaha elmúlik?"

Jó kérdés.Lehet ,hogy elmennék a helyedben egy pszichológushoz legalább egyszer max kétszer.Nem hinném ,hogy többet kellene járni egy pszichológushoz egy rossz álom végett.Lehet ,ha egyszer beszélgetnél vele őszintén akkor valamilyen technikát adna vagy technikával megoldja ezt a problémát.


Volt egy időszak amikor én is jártam pszichológushoz és adott valamilyen technikát a problémámra(de ez nem ilyen jellegű volt ,mint a tied!Ez nálad nem működne ,mert nem arra való!)


Ha nem segít a pszichológus akkor kezdj el tudatos álmodási módszereket elsajátítan.Hogy legalább eltudj onnan kapcsolni egy másabb álomra.

ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet!
ápr. 17. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!